-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Grąžink paskolą, kurios nepaėmei

Žiūrint televizorių SMS žinute užmegzta pažintis Joniškio rajone gyvenančiai 26 metų N.B. baigėsi liūdnai – dėl jos vardu paimtos paskolos teko aiškintis policijoje.
Mobilusis telefonas
Mergina pasitikėjo sukčiumi, su kuriuo bendravo tik telefonu. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Į policiją N.B. kreipėsi, kai viena greitas paskolas internetu teikianti bendrovė paragino merginą grąžinti 400 litų paskolą, praneša „Lietuvos rytas“.

Iš pradžių mergina manė, kad įvyko klaida, nes jokių paskolų internetu ji nebuvo paėmusi. Tačiau jai buvo paaiškinta, kad keturių šimtų litų paskola paimta jos vardu, pasinaudojus jos banko sąskaitos elektroninės paslaugos slaptažodžiu.

Tai sužinojusi mergina suprato, kad ja pasinaudojo vaikinas, su kuriuo susipažino SMS žinute žiūrėdama pažinčių skelbimus per televizijos laidą. Naujasis pažįstamas, su kuriuo mergina bendravo tik rašydama SMS žinutes ir kalbėdamasi telefonu, paprašė atidaryti sąskaitą banke.

Nieko bloga nemanydama N.B. savo vardu atidarė sąskaitą viename banke ir savo duomenis, sąskaitos numerį bei elektroninės paslaugos slaptažodį patikėjo to paprašiusiam jaunuoliui. Pasinaudodamas merginos naivumu vaikinas iš paskolas internetu teikiančios bendrovės paėmė 400 litų.

Nusikaltimą tirti ėmę pareigūnai stebėjosi į apgavimo pinkles patekusios merginos naivumu – ji nieko neklausinėdama vykdė visus naujo pažįstamojo paliepimus ir pageidavimus, praneša „Lietuvos rytas“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius