Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Greitai turėtų paaiškėti, kas slėpė Drąsių Kedį

Operacijos vieta
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Trečiadienį toje vietoje, kur rastas Drąsiaus Kedžio lavonas, dirbo dešimtys pareigūnų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kodėl dviejų žmonių nužudymu įtariamo 37 metų kauniečio Drąsiaus Kedžio kūnas aptiktas netoli šio vyriškio tetai Audronei Skučienei priklausančio sodo namelio? Ar jis ten slapstėsi, ar ieškojo prieglobsčio pabėgęs nuo pagrobėjų? Tokius klausimus ketvirtadienį užduoda „Lietuvos rytas“.

Abejonių, kad praėjusį šeštadienį prie Kauno marių rastas negyvas vyriškis yra D.Kedys, neliko.

„Taip, aš jį atpažinau. Tai – Drąsius Kedys. Visiškai įsitikinau, kai pamačiau specifinę žymę palei piršto nagą ir tatuiruotę, kuria buvo pridengtas randas“, – „Lietuvos rytui“ ištarė kaunietė Laimutė Stankūnaitė.

Jau daugiau nei pusmetį saugomą buvusią D.Kedžio gyvenimo draugę pareigūnai trečiadienį buvo atvežę į Vilnių atpažinti pakaunėje savaitgalį rasto vyriškio lavono. Tai, kad tėvas jau niekada nebegrįš į namus, žino ir D.Kedžio penkiametė duktė.

Trečiadienio vakarą jau buvo gautos palaikų ekspertizės, atliktos Vilniuje esančioje Valstybinės teismo medicinos tarnybos būstinėje, išvados, praneša „Lietuvos rytas“. Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Kęstutis Betingis patvirtino pirminę išvadą, kad D.Kedžio mirtis nėra smurtinė.

Pakaunėje, Šlienavos kaime, netoli nuo tos vietos, kur buvo rastas negyvas D.Kedys, įsikūrę jo giminaičiai. Sodo namelis Šlienavoje oficialiai priklauso D.Kedžio tetai iš Garliavos A.Skučienei, bet jame pastaruoju metu gyvena A.Skučienės brolis Teisutis.

„Sūnėno mes neslapstėme. Gal kas nors tyčia Drąsių nužudė ir atitempė į šias vietas, kad ant mūsų kristų dėmė, esą jį dangstome“, – įtarimų kratėsi mitingus D.Kedžiui palaikyti nuolat rengianti A.Skučienė.

„Kas nors D.Kedį turėjo maitinti, rengti, suteikti pastogę. Iš dangaus visa tai nenukrito. Greitai turėtų paaiškėti, kas jį slėpė“, – „Lietuvos rytui“ sakė prokuroras K.Betingis.

Trečiadienį dienraščio kalbinti Šlienavos gyventojai tvirtino anksčiau nesutikę vyro, panašaus į D.Kedį.

Policijos ieškomą garliaviškį pirmasis pamatė šeštadienio rytą žvejoti automobiliu atvykęs Valentinas Butkevičius. Palikęs automobilį prie Kauno marių esančioje poilsiavietėje ir paėjęs nuošalia pakrante maždaug 200 metrų žvejys išvydo kūną. Negyvas žmogus gulėjo kniūbsčias visai šalia vandens. Jo veido nebuvo matyti.

Šalia mėtėsi pistoletas, dėtuvė su šoviniais, butelis degtinės „Auksinė“, šokolado plytelė, cigarečių pakelis „Marlboro“, akiniai. Nejudinęs kūno žvejys pakvietė netoliese aplinką tvarkančią akcijos „Darom 2010“ dalyvę. Ji iškvietė policiją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min