Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 01 05, 22:31

Greitį mėgstančiam prezidento Pakso žentui teks palakstyti ir teismo koridoriais

Vilnietis Aivaras Stumbras trečiadienio rytą tuo pačiu metu kviečiamas į du skirtingus teismo posėdžius, kur du skirtingi teisėjai nagrinės jo bylas dėl greičio viršijimo.
Fragmentas iš trečiadieninės teismo darbotvarkės.
Fragmentas iš trečiadieninės teismo darbotvarkės. / 15min.lt iliustracija

Nuo pareigų nušalinto prezidento Rolando Pakso dukters Ingos vyrui Aivarui, kelyje mėgstančiam greitį, siūloma palakstyti ir teismo koridoriais.

Ankstų trečiadienio rytą, 8.30 val., Vilniaus miesto 1-ajame apylinkės teisme du skirtingi teisėjai rengia posėdžius, į kuriuos A.Stumbras kviečiamas dėl greičio viršijimo.

Teoriškai prezidento žentas gali nepersiplėšdamas dalyvauti abiejų bylų nagrinėjime. Mat teisėjai yra įpratę tuo pačiu metu pakviesti bent keletą ar keliolika pažeidėjų. Ateina ne visi, o atėjusieji prie posėdžių salės durų rikiuojasi į gyvą eilę.

26 metų A.Stumbras nusipelnė iškart poros administracinių teisės pažeidimų (ATP) bylų, mat du sykius viršijo leistiną greitį. Vairuotojas akseleratorių spaudė beatodairiškai: skriejo greičiau nei 50 km/val. negu leidžiama.

„Scanpix“ nuotr./Verslininkai Aivaras Stumbrys ir Inga Paksaitė-Stumbrienė švenčių metu apsilanko populiariuose vakarėliuose.
Verslininkai A.Stumbras ir Inga Paksaitė-Stumbrienė

Dažniausiai šis jaunas vyras vairuoja prabangų juodą visureigį Mercedes Benz 320.

Teigiama, kad abu sykius A.Stumbro vairuojamą automobilį užfiksavo stacionarūs greičio matuokliai.

Taip drastiškai Kelių eismo taisykles pažeidusiems vairuotojams nuobaudas skiria teismas. Pagal ATP kodeksą, už kiekvieną greičio viršijimo epizodą A.Stumbrui gresia bauda nuo 1000 iki 1500 litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vieno iki trijų mėnesių arba septynių parų administracinis areštas su teisės vairuoti atėmimu pusmečiui.

Ar savąją bylą nagrinėsiantis teisėjas, skirdamas A.Stumbrui nuobaudą, atsižvelgs į kolegos turimą beveik identišką medžiagą, paaiškės jau netrukus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min