Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 26d. 12:08

Grybautojas miške klaidžiojo dvi paras, o artimieji vylėsi, jog senolis atsiras pats

Įvykio vietoje
Telšių apskrities nuotr. / Įvykio vietoje

Trečiadienį rytą policijai paskambinęs vyras papasakojo, kad miške dingo jo 72 metų brolis, su kuriuo pranešėjas grybavo praėjusią dieną. Vis vylęsi, kad senolis atsiras, ir patys jo ieškoję artimieji po paros laiko pagalbos vis tik kreipėsi į policiją. Nedelsdami pradėję paiešką, pareigūnai kartu su artimaisiais leidosi į mišką, praneša Telšių apskrities VPK.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai, pradėję vyro paiešką, su juo susisiekė mobiliuoju telefonu ir nusistatę galimą jo buvimo perimetrą, žingsnis po žingsnio judėjo tikslo link.

„Paiešką sunkino tai, kad pasiklydęs grybautojas sunkiai orientavosi aplinkoje, jis pareigūnams negalėjo įvardyti nė menkiausios užuominos apie savo buvimo vietą, o naudoti tarnybinių automobilių garsiniai signalai vaisių taip pat nedavė“, – apie vykdytą paiešką pasakojo Telšių apskr. VPK Akmenės r. PK Veiklos skyriaus viršininkas Renatas Kenstavičius.

Pareigūnai, kartu su artimaisiais ir aplinkiniais gyventojais visą dieną tankiame, sunkiai prabrendamame miške ieškoję senolio, paiešką tęsė ir naktį.

Pasitelkus dar daugiau vietinių gyventojų ir sustiprinus policines pajėgas, miškas toliau buvo šukuojamas ir nuo ankstaus ketvirtadienio ryto.

Telšių apskrities nuotr./Įvykio vietoje
Telšių apskrities nuotr./Įvykio vietoje

Po parą trukusios paieškos, ketvirtadienio vidudienį, pareigūnams ir paieškoje dalyvavusiam dingusiojo broliui, senolį pavyko rasti.

Laimį, po dviejų miške praleistų parų, Akmenės rajono gyventojas buvo sąmoningas, klaidžiodamas miške jis nepatyrė sužalojimų. Iš miško išvestas paklydęs grybautojas perduotas medikams apžiūrėti.

Policija įspėja gyventojus būti atidžius grybaujant. Žmonės turėtų pasirūpinti senyvo amžiaus artimaisiais, kurie dažniausiai ir neberanda kelio namo. Pareigūnai taip pat ragina nedelsti ir policijai operatyviai pranešti apie miške pasiklydusį žmogų. Tik pasitelkus visas būtinas priemones, paklydėlį įmanoma surasti, kol jo gyvybei dar negresia pavojus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min