Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gudrauti bandęs mindaugiškis nelegalias prekes mėgino slėpti pas draugišką kaimynę

Sulaikyta kontrabanda
Muitinės kriminalinės tarnybos nuotr. / Kontrabandinės cigaretės
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio ir Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai dar kovo 9 dieną, dirbdami pagal prevencinės priemonės „Akcizais apmokestinamų prekių nelegalios apyvartos užkardymo stiprinimas“ planą ir tikrindami gautą informaciją, apsilankė Mindaugių kaime.

Pareigūnai, užsukę pas 54 metų moterį į namus, gyvenamo namo patalpose rado ir paėmė neteisėtai laikomų tabako gaminių: 90 pakelių cigarečių „Fest 7“ ir 60 pakelių cigarečių „Fest“, pažymėtų nelietuviško pavyzdžio banderolėmis. Moteris policijos pareigūnams aiškino, kad cigaretės ne jos, o kaimyno, kurias „priglaudė“ kaimyno prašymu.

O gudrus kaimynas, prieš tai neįsileidęs policijos pareigūnų, spruko iš namų, tik jiems išvykus iš kaimynės kiemo. Pareigūnai pradėjo kaimyno persekiojimą. Pamatę dviračiu važiuojantį pilietį, sustabdė patikrinti.

Pasirodo, sustabdytas dviratininkas ir buvo tas pats bėglys, 53 metų Mindaugių kaimo gyventojas, kuris savo cigaretes slėpė pas kaimynę. Jis su savimi vežėsi maišą, prisegtą prie dviračio bagažinės, maiše gabeno 20 pakelių cigarečių „Fest“ ir 10 pakelių cigarečių „Fest 7“ su nelietuviško pavyzdžio banderolėmis.

Policijos komisariate pradėta administracinė teisena dėl pažeidimo, numatyto Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. Kas laukia patiklios kaimynės ir gudraus kaimyno, spręs Joniškio rajono apylinkės teismas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min