Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 13d. 16:03

Gyvenamuosius namus apšvarinusį vagį išdavė sužalota ranka

Antrankiai
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Antrankiai

Šiauliuose sulaikytas vagis 26 metų A.S., kuris įtariamas vagystėmis.

Kaip rašoma Šiaulių VPK pranešime spaudai, birželio 6-osios pavakary Šiauliuose vieno P.Cvirkos g. namo šeimininką pažadino dūžtančio stiklo garsas. Pabudęs iš miego, vyras pamatė, kad išdaužtas vieno kambario langas ir nebėra televizoriaus. Šeimininkas kreipėsi į policiją ir buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Ją tirdami, kitos dienos vakare pareigūnai sulaukė dar vieno pranešimo apie vagystę analogišku būdu: Varpo g. išdaužus buto lango stiklą, įsibrauta į vidų ir pavogti įvairūs aukso dirbiniai, du mobilaus ryšio telefonai „Nokia“, MP3 grotuvas, fotoaparatas „Olympus“. Šaligatvio plytele atstūmus greta esančio buto langą, buvo įsibrauta ir į kaimyninį butą, kuriame pastaruoju metu niekas negyvena. Jį prižiūrinti moteris konstatavo, kad iš šio buto nedingo niekas.

Apžiūrėdami įvykio vietą, kriminalistai rado kraujo pėdsakų ir tai leido daryti prielaidą, kad įsibrovėlis bus susižalojęs. Važiuodami iš nusikaltimo vietos, pareigūnai pamatė gatve einantį jiems gerai pažįstamą, priklausomybę kvaišalams turintį A.S., kurio ranka buvo sužeista. Pareigūnų automobiliui stabtelėjus, A.S. pradėjo bėgti. Tai patvirtino įtarimą, kad šis asmuo ir gali būti įsibrovėlis.

Birželio 11 d. Šiaulių miesto policijos komisariato pareigūnai jį rado namuose. A.S. buvo uždarytas į areštinę, jam pareikšti įtarimai dėl P.Cvirkos g. apvogto namo ir vagystės iš buto Varpo g. Birželio 13 d. teismas sankcionavo jo suėmimą dviem mėnesiams.

A.S. pavardė figūruoja dar viename ikiteisminiame tyrime. Jis įtariamas pasipriešinimu policijos pareigūnams. Balandžio 23-osios naktį policijos pagalbos paprašė vieno Gegužių g. gyvenamojo namo gyventoja, nes buvo išdaužtas jos automobilio galinių durelių stiklas. Dėl šio incidento patruliai sulaikė girtą (1,62 prom.) A.S., kuris aršiai priešinosi jiems, apspardė tarnybinio automobilio dureles, jomis sutrenkė vienam pareigūnui ranką. Tik elektros impulsinis prietaisas apramino įsisiautėjusį vyrą, kuris buvo uždarytas į areštinę ir jam pareikštas įtarimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui.

Temos: 2 Šiauliai Vagystė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

09:12
07:48
01:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min