Tiesiogiai
Tiesiogiai
2010-04-17 11:50

Į butą Šiauliuose įsibrovę plėšikai pagrobė piniginę su 5 litais

Šiaulių policija ieško nusikaltėlių, apiplėšusių butą. Nors po apiplėšimo buto šeimininkui prireikė medikų pagalbos, plėšikų grobis nebuvo gausus.
Policija
Policija / Andriaus Vaitkevičiaus nuotr.
Temos: 1 Plėšimas

Kaip informuoja Policijos departamentas, penktadienį apie 9.45 val. Šiauliuose, Vytauto g., į P.V. (gim. 1958 m.) butą, šeimininkui atidarius duris, užėjo du vyriškiai.

Atėjūnai papurškė šeimininkui dujų, sudavė smūgį į galvą, lipnia juosta surišo rankas bei kojas ir pagrobė mobiliojo ryšio telefoną bei piniginę su dokumentais ir 5 litais.

Nukentėjusysis dėl nosies kaulo lūžimo gydomas ambulatoriškai.

Materialinis nuostolis nustatomas.

Įvykis tiriamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą