2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Į ganyklas įsisukę telšiškiai sulaikyti nusikaltimo vietoje

Anradienio vakarą, apie 20 val., Telšių rajone, Meižeinių kaime, automobiliu važiuojančios moters dėmesį patraukė du įtartini, ganykloje besisukiojantys jaunuoliai. Pastebėję pro šalį riedantį automobilį, nepažįstamieji dar bandė slėptis, tačiau budri gyventoja nepaleido jų iš akių. Pagalbon pasikvietus kaimynus, jaunuoliai buvo sulaikyti bandantys įsibrauti į metalinę dėžę, kurioje buvo elektrinis piemuo ir akumuliatorius. Sučiupę vagišius, gyventojai iškvietė pareigūnus, kurie operatyviai nuskubėjo į įvykio vietą.
Antrankiai
Antrankiai / VSAT nuotr.
Temos: 2 Telšiai Policija

Atvykus policijos pareigūnų ekipažui, paaiškėjo, kad automobiliu į ganyklas atvykę ir metalinę dėžę išlaužti bandę asmenys – 21-erių ir 18-likos metų telšiškiai. Atlikus jų automobilio apžiūrą, viduje rastas elektrinis piemuo ir kampinis šlifuoklis. Daiktai, kaip įtariama, pavogti iš netoliese esančių ganyklų. Abiejų policijai žinomų, o vieno iš jų – jau teisto, įtariamųjų atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams, kurių dėka išaiškinama vis daugiau nusikalstamų veikų ir įvairių pažeidimų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min