Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

​Į Germanto ežerą visureigiu įvažiavęs telšiškis skaudžiai pasigailėjo

Visureigis „Land Rover“ Germanto ežere
Telšiškio Vytauto nuotr. / Visureigis „Land Rover“ Germanto ežere
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį kateriu Germanto ežere plaukioję veikėjai šventė, o sekmadienį į vandenį įriedėjo visureigiu „Land Rover“, prieš tai išviję poilsiautojus. Į pasipiktinusių poilsiautojų priekaištus kompanija atrėžė: „Mes turime visus leidimus!“ Pilietiški telšiškiai nuotraukas perdavė žurnalistams, o šie kreipėsi į aplinkosaugininkus. Istorijos finalas: baudomis apdalinti tiek džipo vairuotojas, tiek katerio savininkas.

Pranešimą apie šį pažeidimą gavę Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Telšių rajono agentūros darbuotojai operatyviai nustatė pažeidėją. Pažeidimas operatyviai išaiškintas, nes liudininkų nuotraukose aiškiai matyti visureigio valstybiniai numeriai.

Nustatyta, kad automobilį „Land Rover“ vairavo 28-erių telšiškis G.D.

Vyras buvo iškviestas į agentūrą, kur jam buvo surašytas protokolas dėl vandens telkinių apsauginės juostos pažeidimo ir skirta 250 litų bauda.

Telšiškis G.D. aiškino, kad į vandenį buvo priverstas įvažiuoti, nes į automobilio priekabą reikėjo pakrauti laivą. Vyriškis teisinosi, kad ežere vandens lygis  gerokai nukritęs ir laivas arčiau kranto priplaukti negalėjo.

Telšiškio Vytauto nuotr./Visureigis „Land Rover“ Germanto ežere
Telšiškio Vytauto nuotr./Visureigis „Land Rover“ Germanto ežere

Telšiškis pripažino blogai pasielgęs, dėl jam paskirtos baudos nesiginčijo ir ją nedelsiant sumokėjo.

Narpliojant vieną pažeidimą, nustatytas ir antras. Aplinkosaugininkai išsiaiškino, kad Germanto ežere plaukiojęs kateris per daug galingas.

Į priekabą pakrauto laivo savininkas – taip pat telšiškis 41 metų D.Č.

40 kilovatų galingumo kateriu plaukiojusiam vyrui už aplinkosaugos sąlygų vandens telkiniuose pažeidimą gresia bauda nuo 300 iki 600 litų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min