Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2019 balandžio 25d. 14:28

Į Kauno marias tinklą žvejybai pasiėmę vyrai – sulaikyti ir mokės baudą

Tinklai
Aplinkos apsaugos departamento nuotr. / Tinklai

Per specialų mėgėjų žvejybos reidą aplinkos apsaugos pareigūnams pavyko užtikti 2 asmenis, kurie jau nusileidus saulei įbrido į vandenį ir ėmė traukti Kauno mariose pastatytą tinklą.

Aplinkosaugininkams sulaikius asmenis nustatyta, kad jie Kauno mariose ties Arlaviškių kaimu žvejojo ne mėgėjų žvejybos įrankiu (statomu tinklu). Vykdydami nelegalią žvejybą, pažeidėjai sugavo 3 žuvis (karšį, karosą ir kuoją), informuoja Aplinkos apsaugos departamentas.

Už padarytus pažeidimus asmenims gresia baudos nuo 120 iki 300 eurų ir pažeidimo įrankio konfiskavimas. Taip pat teks atlyginti ir žuvų ištekliams padarytą žalą, kuri siekia 78 eurus.

Reidą nuspręsta surengti po to, kai pirmadienį buvo gautas pranešimas apie Kauno mariose rastą tinklą. Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos (AAD) dėkoja pilietiškiems gyventojams, kurie apie rastą tinklą informavo specialistus, ir ragina apie pastebėtus žvejybos taisyklių pažeidimus nedelsiant pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai AAD telefonu 8 (5) 2732995.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min