Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2015 sausio 15d. 09:33

Į Klaipėdos areštinę uždarytas reketininkas

Klaipėdoje į areštinę uždarytas reketininkas
Policijos nuotr. / Klaipėdoje į areštinę uždarytas reketininkas

Anksčiau kelis kartus už neteisėtą disponavimą narkotinėmis, psichotropinėmis medžiagomis bei šaunamuoju ginklu teistą klaipėdietį pareigūnai, pasitelkę Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ kovotojus, sulaikė po to, kai jis iš 33-ejų nukentėjusiojo paėmė reketuojamus pinigus.

Ikiteisminio tyrimo metu gauta duomenų, kad įtariamasis, grasindamas susidoroti su nukentėjusiuoju, reikalavo 7 000 litų. Be to, prieš sulaikant įtariamąjį, kažkas dažais apipylė nukentėjusiojo sutuoktinės automobilį „Peugeot“.

Klaipėdoje, Rumpiškės gatvėje esančiame sulaikytojo bute per kratą rasta ir paimta 10 tablečių su, įtariama, psichotropinėmis medžiagomis, netikras vairuotojo pažymėjimas, pistoletas bei mačetė.

Įtariama, kad nukentėjusįjį ir įtariamąjį praeityje galimai siejo bendra nusikalstama veikla. Turto prievartavimu įtariamas klaipėdiškis suimtas. Jis yra gerai žinomas uostamiesčio pareigūnams.

2013 m. pavasarį teisėsaugininkai teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje jis su savo dukterėčia ir kitais bendrininkais buvo kaltinamas dideliais kiekiais platinęs narkotines ir psichotropines medžiagas. Dabar areštinėje už turto prievartavimą atsidūrusiam klaipėdiškiui buvo paskirta 3 m. 6 mėn. laisvės atėmimo bausmė. Tačiau Klaipėdos apygardos teismas vyrą išteisino. Už turto prievartavimą jam gresia nelaisvė iki 8 metų.

VIDEO: Klaipėdoje į areštinę uždarytas reketininkas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min