Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 9d. 09:17

Į Klaipėdos kriminalistų rankas pakliuvo narkotinių medžiagų platinimu įtariama moteris

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su Kalėjimų departamento pareigūnais, su įkalčiais sulaikė dar vieną asmenį, įtariama platinusį narkotines (psichotropines) medžiagas dideliais kiekiais.

Atliekamo tyrimo metu gauta duomenų, kad už neteisėtą kvaišalų platinimą nuteisti ir laisvės atėmimo bausmes atliekantys 29 m. ir 30 m. amžiaus asmenys, per laisvėje esančius bendrininkus ir vieno iš įkalintųjų žmoną, įtariama toliau organizavo narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimą Klaipėdos apskrityje.

Vasarį Kretingoje, Dobilų aklg., sulaikyta vieno iš nusikalstamos veikos organizatorių žmona – 24 m., niekur nedirbanti Kretingos miesto gyventoja. Atlikus kratą moters gyvenamojoje vietoje rasta apie 60 g heroino, elektroninės svarstyklės su heroino pėdsakais bei trys pakuotės tablečių su, įtariama, anaboliniais androgeniniais steroidais (dopingo medžiagomis).

Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Narkotinės medžiagos
Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Narkotinės medžiagos

Sulaikytoji teisėsaugininkams žinoma – 2020 metais jai buvo pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo Lietuvos Respublikos tam tikrų dopingo medžiagų kontrolės įstatyme nurodytomis, draudžiamomis medžiagomis, turint tikslą jas platinti.

Įtariamoji buvo sulaikyta ir uždaryta į areštinę. Jai paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, kuri vėliau pakeista į intensyvią priežiūrą.

Laikinai apribotos nuosavybės teisės į sulaikytajai priklausančias pinigines lėšas – daugiau nei 8 000 eurų ir apie 3 000 eurų vertės automobilį.

Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Per kratas rasta ir grynųjų pinigų
Klaipėdos apskrities VPK nuotr./Per kratas rasta ir grynųjų pinigų

Iš viso įtarimai šiame tyrime pareikšti septyniems asmenims, penki iš jų įtariami nusikalstamas veikas vykdę organizuotoje grupėje.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

19:56
13:58
00:46

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min