Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 10d. 10:36

Į Klaipėdos narkotikų prekeivių žaidimus, kai vietoj kokaino įbrukta kita psichotropinė medžiaga, įsivėlęs ir buvęs „Pikaso“ narys Dovydas Šamrajus

Grupė „Pikaso“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Grupė „Pikaso“. Buvęs jos narys Dovydas Šamrajus – dešinėje.

Ikiteisminio tyrimo metu baudžiamojon atsakomybėn iš viso patraukti keturi asmenys. Jie įtariami neteisėtu disponavimu nešaunamuoju ginklu ir narkotinėmismedžiagomis, padėjimu įsigyti narkotines (psichotropines) medžiagas bei jų platinimu. Išaiškintos 7 nusikalstamos veikos. Į šią kriminalinę istoriją įsivėlęs ir pramogų pasaulio atstovas, buvęs grupės „Pikaso“ narys Dovydas Šamrajus.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl metamfetamino platinimo.

Įtariama, kad psichotropine medžiaga, manydamas, jog perka kokainą, neteisėtai disponavo buvęs muzikos grupės narys, vieno Klaipėdos naktinio klubo vadovas Dovydas Šamrajus.

Ikiteisminio tyrimo metu gauta duomenų, kad įtariamasis per anksčiau neteistą tarpininką pas Kaune gyvenantį asmenį galimai 5 kartus įsigijo kvaišalų, manydamas, jog perka narkotinę medžiagą – kokainą. Savo ruožtu, tarpininkas ir pardavėjas, siekdami didesnio pelno, už kokaino kainą pardavė užsakovui juodojoje rinkoje žymiai pigesnę psichotropinę medžiagą.

Nusikalstami sandoriai buvo nutraukti dar 2012 m. spalio mėn., kai uostamiesčio ONTB pareigūnai Klaipėdos autobusų stotyje sulaikė kitą buvusį tos pačios muzikos grupės narį, kuris, savo bičiulio prašymu, galimai nežinodamas apie jo nusikalstamą veiką, iš tarpmiestinio autobuso pasiėmė siuntinį, kuriame buvo paslėpta metamfetamino.

VIDEO: 2014 04 10 ONTB

Bendradarbiaujant su Kauno apskrities VPK pareigūnais buvo sulaikyti ir nesąžiningas kvaišalų pardavėjas bei galimai jam narkotines ir psichotropines medžiagas tiekęs asmuo. Pas anksčiau teistus kauniečius aptikta heroino, kokaino bei nešaunamasis ginklas – metalinė teleskopinė lazda.

Ikiteisminio tyrimo metu baudžiamojon atsakomybėn iš viso patraukti keturi asmenys. Jie įtariami neteisėtu disponavimu nešaunamuoju ginklu ir narkotinėmismedžiagomis, padėjimu įsigyti narkotines (psichotropines) medžiagas bei jų platinimu. Išaiškintos 7 nusikalstamos veikos.

Ikiteisminio tyrimo metu 2 įtariamieji buvo suimti, vėliau suėmimas jiems pakeistas į švelnesnes kardomąsias priemones.

Šiuo metu vienam įtariamajam paskirta kardomoji priemonė – suėmimas. Ši kardomoji priemonė paskirta po to, kai jis pažeidė švelnesnes kardomąsias priemones – užstatą ir rašytinį pasižadėjimą neišvykti – 10 000 Lt užstatas perėjo valstybei, pasakojama Klaipėdos aps. VPK atstovų ketvirtadienį paviešintame pranešime.

BK 260 str. 1 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 8 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min