Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į laisvę paleistas Šiaulių darbo rinkos mokymo centro direktorius Mindaugas Dėlkus

Mindaugas Dėlkus
Mindaugas Dėlkus
Šaltinis: 15min
0
A A

VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centro (ŠDRMC) direktoriui Mindaugui Dėlkui skirta kardomoji priemonė – suėmimas pakeistas į namų areštą.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnams atlikus neatidėliotinus ikiteisminio tyrimo veiksmus dėl VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centro (ŠDRMC) direktoriaus M.Dėlkaus galimai padarytų nusikaltimų, šį ikiteisminį tyrimą kontroliuojantis ir jam vadovaujantis Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras kreipėsi į Šiaulių apylinkės teismą dėl ŠDRMC direktoriui taikytos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo pakeitimo. Šį tyrimą dabar jau galima tęsti ir paskyrus švelnesnes kardomąsias priemones.

Lapkričio 14 d. Šiaulių apylinkės teismas ŠDRMC direktoriui M.Dėlkui 2014 m. gegužės 16 d. skirtą kardomąją priemonę – suėmimą pakeitė į namų areštą.

Teismo sprendimu jis taip pat įpareigotas nesilankyti ŠDRMC ir nebendrauti su tam tikrais asmenimis. Be to, M.Dėlkus 6 mėnesiams nušalintas nuo ŠDRMC direktoriaus pareigų.

Šis didelės apimties ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl piktnaudžiavimo, dokumentų klastojimo, didelės vertės svetimo turto pasisavinimo ir jo iššvaistymo, neteisėto disponavimo elektroninėmis mokėjimo priemonėmis, apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo ir neteisėto praturtėjimo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min