Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į laisvę patekęs žudikas vertėsi narkotikais

Operacijos metu per jėgą pateko į automobilio vidų, nes įtariamiej priešinosi.
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. / Operacijos metu per jėgą pateko į automobilio vidų, nes įtariamieji priešinosi.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) pareigūnai sulaikė grupę asmenų, kurie Klaipėdos mieste platino narkotines ir psichotropines medžiagas. Tarp jų – ir už nužudymą teistas vyras.

Teisėsaugininkai įtaria, kad narkotines (psichotropines) medžiagas labai dideliais kiekiais įsigydavo ir jas perparduodavo su organizuotomis nusikalstamomis grupuotėmis siejamas 1971 metais gimęs klaipėdietis R. B. Jis už tyčinį nužudymą sunkinančiomis aplinkybėmis, neteisėtą disponavimą šaunamuoju ginklu, narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimą bei sukčiavimą buvo nuteistas 12 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausme.

Praėjusių metų rugpjūtį jis lyginai paleistas iš pataisos namų, neatlikus 3 metų 5 mėnesių 1 dienos paskirtos laisvės atėmimo bausmės.

R.B. ir kartu su juo važiavęs kitas klaipėdietis O.P. sulaikyti per ONTB operaciją. Sulaikyti kaltininkus talkino Lietuvos policijos Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ kovotojai.

Įtariama, nusikalstamą veiką vykdę, atsisakę paklusti bei pasikėsinę automobiliu pasprukti asmenys sulaikyti, jėga atidarius ir patekus į jų transporto priemonę.

Kratos metu pas R. B. aptikta apie 20 g, įtariama, narkotinės medžiagos – heroino – ir apie 100 g psichotropinės medžiagos – metamfetamino.

Pas kitus įtariamuosius policijos pareigūnai rado heroino, apie 50 tablečių su psichotropiniais vaistais. Įtariama, kad vienas iš kaltininkų apie 10 g narkotinės medžiagos – heroino- pabandė paslėpti tarnybiniame automobilyje, kai buvo sulaikytas ir vežamas į policijos komisariatą.

Keturiems kaltininkams (dar 2 iš jų sulaikyti vėliau) įteikti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis turint tikslą jas platinti, taip pat ir dideliais kiekiais, jiems visiems paskirta kardomoji priemonė – suėmimas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min