Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Lietuvą neįleistas girtutėlis baltarusis pasieniečius „atleido“ iš tarnybos

Stop - kontrolė
VSAT nuotr. / Stop - kontrolė
Šaltinis: 15min
0
A A

Lavoriškių pasieniečiai į Lietuvą neįleido girtutėlio baltarusio. Beveik nesiorientavęs aplinkoje užsienietis kontrolės punkte kabinėjosi prie keliautojų, vos nepateko po važiuojančių automobilių ratais ir šaukė, kad visus pareigūnus atleis iš tarnybos.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, ketvirtadienį VSAT Vilniaus rinktinės Lavoriškių užkardos pasieniečiai Lavoriškių kontrolės punkte tikrino mikroautobusu „Mercedes Benz Sprinter“ iš Baltarusijos įvažiuojančių asmenų dokumentus.

Vienas iš keleivių, tvarkingus dokumentus turėjęs 34-erių Baltarusijos pilietis, buvo visiškai girtas. Patikrinimo vietoje jis pradėjo triukšmauti, o išlipęs iš mikroautobuso ėmė kabinėtis prie kitų per šį punktą vykusių asmenų. Baltarusis sunkiai stovėjo ant kojų, neišlaikydamas pusiausvyros mesdavosi prie važiuojančių automobilių, todėl galėjo patekti po jų ratais.

Lavoriškių pasieniečiai nusprendė, kad toks asmuo neturi būti įleistas į Lietuvą, nes gali kelti grėsmę šalies viešajai tvarkai, saugumui, visuomenei. Girtutėlį užsienietį VSAT pareigūnai nusivedė į tarnybines patalpas. Nors vyras beveik nesiorientavo aplinkoje, pasieniečių veiksmai jam nepatiko. Baltarusis pradėjo šaukti, kad visus pareigūnus atleis iš tarnybos.

Surašę reikiamus dokumentus Lavoriškių pasieniečiai į šalį neįleistą vyrą perdavė kolegoms iš Baltarusijos. Iš viso Lietuvos teritorijoje šis užsienietis prabuvo 45 minutes.

Jo bendrakeleiviams, turėjusiems tvarkingus dokumentus, mikroautobusu leista įvažiuoti į Lietuvą.

Lavoriškių pasieniečius girti baltarusiai iš darbo „atleidžia“ jau ne pirmą kartą. Birželio pabaigoje VSAT pareigūnai čia sulaikė automobiliu BMW įtartinai manevravusį girtą 42-ejų Baltarusijos pilietį. Užsirūstinęs užsienietis su jį sulaikiusiais pasieniečiais elgėsi arogantiškai – pabrėždamas esąs verslininkas ir energingai gestikuliuodamas rankomis jis VSAT pareigūnus „atleido“ iš darbo ir pagrasino apie įvykį pranešiąs ministrui. Šiam veikėjui tuomet buvo nustatytas 2,56 promilės girtumas ir toliau teko aiškintis su policijos pareigūnais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min