Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 11d. 19:15

Į Lietuvą neįleistas netikrą dokumentą rodęs rusas, o du lietuviai pričiupti oro uoste

Lavoriškių punktas
VSAT archyvo nuotr. / Lavoriškių punktas
Lavoriškių punkte pasieniečiai neleido į Lietuvą įvažiuoti rusui vilkiko vairuotojui. Patikros metu užsienietis pateikė, įtariama, suklastotą rusišką priekabos registracijos liudijimą. Tuo metu sostinės oro uoste pasieniečiams įkliuvo du teisingumo vengę asmenys – Vilniaus ir Kretingos gyventojai.

Vėlų ketvirtadienio vakarą Lavoriškių kontrolės punkte dirbę VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Lavoriškių pasienio užkardos pareigūnai patikrino į Lietuvą vykusio vilkiko „Iveco“ ir prie jo prikabintos priekabos dokumentus. Abi transporto priemonės pažymėtos rusiškais registracijos numeriais.

Vilkiką vairavusio 42-ejų Rusijos piliečio asmens dokumentai buvo nepriekaištingi, tačiau pasieniečiams įtarimą sukėlė pateiktas rusiškas priekabos registracijos liudijimas. Pirminiais duomenimis, tai yra dalinė klastotė.

Iš viso šiemet VSAT pareigūnai sulaikė 252 asmenis, ieškotus Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijų.

Lavoriškių užkardos pareigūnai įtartiną dokumentą paėmė, o užsieniečiui surašė atsisakymą leisti atvykti į Lietuvą. Rusui vilkiku su priekaba teko grįžti į Baltarusiją.

Kiek anksčiau, trečiadienį, ryte Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė į Anglijos sostinę Londoną susiruošusį skristi 32-ejų vilnietį. Dokumentų kontrolės metu paaiškėjo, kad vyro paiešką prieš pusantrų metų paskelbė Vilniaus policija. Jis yra įtariamas nusikaltimo padarymu. Pasieniečiai keleivį atvesdino į užkardos patalpas, o vėliau perdavė atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

Tos pačios dienos vakare Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Londono parskridusį 42-ejų Kretingos gyventoją. Nustatyta, kad teismas yra priėmęs sprendimą kretingiškiui panaikinti bausmės vykdymo atidėjimą, o vyro paiešką policija paskelbė 2019-ųjų balandį.

Teisingumo vengusį vyrą pasieniečiai perdavė į oro uostą atvykusiems policininkams.

Iš viso šiemet VSAT pareigūnai sulaikė 252 asmenis, kurių dėl įvairių priežasčių buvo ieškomi Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min