Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Lietuvą neįleisti šeši kazachai ir du rusai

Kena
VSAT nuotr. / Kena
Šaltinis: 15min
0
A A

Kenos užkardos pasieniečiai pirmadienį Lietuvą neįleido šešių kazachų, kurie, kaip paaiškėjo vėliau, ketino vykti į Ispaniją. Dar du rusai tą pačią dieną neįleisti iš Kaliningrado srities, nes neturėjo dokumentų, pateisinančių buvimo Lietuvoje tikslą ir sąlygas.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, pirmadienį naktį VSAT Vilniaus rinktinės Kenos užkardos pasieniečiai patikrino Kenos geležinkelio stotyje sustojusio traukinio Mogiliovas – Vilnius keleivių dokumentus.

Patikros metu pasieniečiai atkreipė dėmesį į grupelę Kazachstano piliečių. Trys vyrai, dvi moterys ir vaikas turėjo tvarkingus dokumentus, kuriuose buvo Šengeno vizos.

Pasieniečiai vizų išdavimo aplinkybes patikrino turimose duomenų bazėse ir netrukus išsiaiškino, kad jos gautus pateikus tikrovės neatitinkančių duomenų.

Paaiškėjo, kad kazachai, pateikdami duomenis Šengeno vizoms gauti, nurodė, jog galutinis jų kelionės tikslas yra Lietuva, kur jie neva ketino aplankyti čia gyvenančius pažįstamus. Tačiau nė vienas užsienietis nesugebėjo įvardinti, kur tiksliai jie ketina apsistoti ir pas ką vyksta. Apklausos metu nustatyta, kad kazachai Lietuvoje būti neketino ir planavo nuvykti į Ispaniją.

Lietuvos pasieniečiai išaiškino užsieniečiams neįleidimo priežastis ir tą pačią dieną traukiniu Mogiliovas – Vilnius išsiuntė juos į atgal Baltarusiją.

Dar dviejų Rusijos piliečių į Lietuvą pirmadienį neįleido VSAT Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pareigūnai, dirbantys Ramoniškių kontrolės punkte pasienyje su Rusija.

28-erių ir 51-erių rusai iš Kaliningrado srities į Lietuvą važiavo vilkikais be priekabų. Dokumentų kontrolės metu pasieniečiai nustatė, kad jie neturi dokumentų, pateisinančių buvimo Lietuvoje tikslą ir sąlygas. Tai buvo priežastis abiejų rusų vairuotojų neįleisti į šalį, todėl užsieniečiams teko grįžti į Kaliningrado sritį.

Iš viso šiemet pasieniečiai dėl įvairių priežasčių į Lietuvą neįleido 517 užsieniečių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min