Dabar populiaru
Publikuota: 2017 vasario 21d. 13:14

Į minikrautuvo vagių namų duris Akmenėje nelauktai pasibeldė Klaipėdos policijos pareigūnai

Minikrautuvas, kuriame buvo įmontuotas GPS daviklis, aptiktas Akmenėje.
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. / Minikrautuvas, kuriame buvo įmontuotas GPS daviklis, aptiktas Akmenėje.

Kretingos rajone iš kelininkų pavogtas minikrautuvas netrukus buvo aptiktas Akmenėje. Tačiau vagių pėdsakais buvo sekama pusę metų.

2016 m. rugpjūčio 17-osios rytą Kretingos rajone kelių tiesimo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojai pasigedo prieš dieną negyvenamoje sodyboje laikinai palikto minikrautuvo „CAT 242D“. Apie didelės vertės turto vagystę nedelsiant buvo informuoti policijos pareigūnai. Kadangi minikrautuve buvo įmontuotas GPS siųstuvas, pareigūnai netruko nustatyti ir pavogto turto buvimo vietą. Po poros valandų 24 tūkst. eurų vertės minikrautuvas buvo aptiktas Akmenės rajone, įstumtas į krūmus.

Nors pavogto turto paieškos ir neužsitęsė, nusikaltimas iš karto neišaiškintas, įtariamieji nenustatyti. Šio nusikaltimo tyrimą perėmė Klaipėdos apkr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai. Įtariamųjų paieškos užtruko beveik 6 mėnesius, kol pareigūnai surinko pakankamai neginčijamų įrodymų, kad kalti asmenys būtų patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Pavogtas minikrautuvas aptiktas Akmenėje

2017 m. sausio mėn. sulaikyti trys Akmenės rajono savivaldybės gyventojai. Pagal tyrimo metu surinktus duomenis, vagystę organizavo nedirbantis, ankščiau taip pat vagyste įtartas 1958 m., gimęs vyras. Jam padėjo ankščiau Lietuvoje ir Vokietijoje teistas 1966 m. gimęs įtariamasis ir nedirbantis, Darbo biržoje registruotas, 1982 m. gimęs bičiulis.

Įtariamiesiems paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Baudžiamasis kodeksas už didelės vertės svetimo turto pagrobimą numato laisvės atėmimą iki aštuonerių metų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min