Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 23d. 09:35

Į narkotikų platinimo verslą įsijungia vis jaunesni prekeiviai

Klaipėdoje sulaikyti jauni vyrai, įtariami narkotikų laikymu ir platinimu.
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. / Klaipėdoje sulaikyti jauni vyrai, įtariami narkotikų laikymu ir platinimu.

Klaipėdos pareigūnai baigė 2 ikiteisminius tyrimus dėl narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimo: pastebima, kad ši neteisėta veikla įtraukia vis jaunesnius žmones.

Dažnai įtariamieji ne tik perparduoda didesniais kiekiais įgytus kvaišalus, bet ir patys augina į narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašus įtrauktus augalus.  

Praėjusią vasarą uostamiestyje sulaikyti du 1989 metais gimę klaipėdiečiai – Evaldas ir Giedrius. Jų automobilyje policijos pareigūnai aptiko kanapių ir jų dalių. Kanapių ir hašišo (kanapių dervos) taip pat aptikta apžiūrėjus Palangoje sustabdyto 1978 metais gimusio Evaldo automobilį.

Pareigūnai nustatė, kad narkotinę medžiagą galimai platino 1983 metais gimęs Klaipėdos miesto gyventojas Arnoldas.

Atlikę kratą jo automobilyje, tyrėjai rado nedidelį kiekį kanapių ir jų dalių. Didesnį kvaišalų kiekį pareigūnai aptiko apžiūrėję daugiabučio, kuriame gyvena įtariamasis, rūsį. Jame aptikta apie 10 g išdžiovintų kanapių ir apie 5 g psichotropinės medžiagos – kvaitulinio šalavijo. Be to, įtariama, kad Arnoldas ir pats augino kanapes – rūsyje aptikti 5 kanapių augalai (apie 175 g).

2012 m. vasarą Klaipėdoje sulaikytas 1991 metais gimęs anksčiau neteistas ir niekur nedirbantis Ronaldas. Kratos metu jo bute policijos pareigūnai aptiko apie 1,5 kg narkotinės medžiagos – kanapių dervos – ir apie 50 g kanapių.

Įtariamasis sulaikytas po to, kai pirkėju apsimetusiam asmeniui už 300 Lt pardavė apie 10 g hašišo.

21 metų amžiaus vaikinui įteikti įtarimai dėl narkotinės medžiagos pardavimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais, jam paskirta kardomoji priemonė – suėmimas

Baudžiamasis kodeksas už neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis ar dideliais jų kiekiais turint tikslą jas platinti, arba už neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis labai dideliais kiekiais numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 15 metų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min