Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 7d. 14:20 , Atnaujinta: 2019 birželio 7d. 15:15

Mažeikių policijoje vaiko teisių specialistė pasirodė girtutėlė: ji bus atleista

Alkoholis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija

Penktadienio rytą Mažeikių rajono policijos komisariate buvo suplanuota nepilnamečio apklausa, bet į ją vaiko teisių apsaugos specialistė atėjo girtutėlė.

Kaip praneša Telšių apskrities policija, apie 9.00 val., į iš anksto suplanuotą nepilnamečio apklausą Mažeikių rajono policijos komisariate, atvyko Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie SADM Telšių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Mažeikių rajone vyriausioji specialistė (gimusi 1976 m.).

Policijos pareigūnei apklausą vykdžiusi specialistė sukėlė įtarimų, todėl buvo atliktas blaivumo patikrinimas, po kurio nustatytas 2,99 promilės girtumas.

Tokiu savo elgesiu, ji padarė administracinį nusižengimą (neblaivi darbuotoja buvo darbo vietoje), numatytą LR ANK 98 str. 1 d. ir jai paskirta 30 eurų bauda.

Apie įvykį informuotas vyriausiosios specialistės vadovas, kuris spręs klausimą dėl tolimesnės jos tarnybos.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pranešė, kad pasirodžius informacijai apie girtą specialistę, ji bus atleista.

„Ši specialistė negali toliau dirbti ir bus atleista, nes neblaivumas darbo vietoje yra neleistinas ir netoleruojamas. Tokiu elgesiu darbuotoja padarė didelės žalos nuoširdžiai dirbančių vaiko teisių apsaugos specialistų reputacijai, pažemino valstybės tarnautojos vardą. Ministerija aiškinsis situaciją teritoriniame tarnybos skyriuje“, - sako socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie SADM informuoja, kad iš Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato gavo informaciją, jog į iš anksto suplanuotą nepilnamečio apklausą Telšių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Mažeikių rajone vyriausioji specialistė atvyko neblaivi.

Darbuotoja nušalinta nuo pareigų. Už pasitvirtinusį šiurkštų LR vaiko teisių pagrindų įstatymo, Tarnybos darbuotojų Etikos kodekso ir Elgesio standarto vadovo pažeidimus darbuotojai siūloma griežčiausia nuobauda – atleidimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:56
01:25
06:38

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min