Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 19d. 14:10

Į Pagėgių pasieniečių pasalą pateko du kontrabandinių cigarečių nešikai

Šakių rajone pasalą surengę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai su įkalčiais sučiupo du vyrus, atėjusius pasiimti kontrabandinių cigarečių krovinio.

Ketvirtadienį ryte Pagėgių rinktinės Šilgalių užkardos pasieniečiai ties Šakių rajono Panovių kaimu, Šešupės pakrantėje, aptiko likimo valiai paliktas aštuonias juoda polietileno plėvele apsuktas ir lipnia juosta apklijuotas dėžes. Prie gamyklinių rūkalų pakuočių buvo pritvirtintos savadarbės rankenos.

VSAT pareigūnai, tikėdamiesi, kad krovinio greičiausiai atvyks pasiimti jo šeimininkai, dėžių nejudino, o netoliese surengė pasalą.

Ji pasiteisino – vidurdienį pasieniečiai sulaikė du asmenis, atėjusius pasiimti kontrabandinių cigarečių.

Nustatyta, kad vienas sulaikytasis yra 18 metų Kauno gyventojas. Antrasis vyras su savimi neturėjo pasienio ruože privalomų asmens dokumentų, tačiau VSAT pareigūnai greitai nustatė, kad jis yra 38 metų Jurbarko gyventojas.

Paaiškėjo, kad sulaikytieji ketino į Lietuvos teritorijos gilumą gabenti 4 tūkstančius pakelių cigarečių „Viceroy Red“ su rusiškais akcizo mokesčio ženklais.

Abiem cigarečių nešikams VSAT pareigūnai pradėjo administracines teisenas dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo. Už padarytą pažeidimą vyrams gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkstančių litų.

Po apklausos kaunietis ir jurbarkietis paleisti, o rastieji rūkalai laikinai saugomi Šilgalių užkardoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min