Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 12d. 11:37

Į pasieniečių visureigį Kudirkos Naumiestyje atsitrenkęs girtutėlis vairuotojas dar pabandė sumušti pareigūnus

Apgadintas pasieniečių džipas
VSAT nuotrauka / Apgadintas pasieniečių visureigis

Pirmadienį pasieniečiai Kudirkos Naumiestyje ne gaudė pažeidėjus, o turėjo daug vargo su girtutėliu vietos gyventoju, kuris apgadino pasieniečių automobilį, išplūdo pareigūnus ir bandė su jais muštis.

Pirmadienio vakare Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos darbuotojai gavo informacijos apie Kudirkos Naumiestyje įtartinai važinėjantį automobilį „Audi 80“. Sieną su Rusija saugančios užkardos pasieniečiai apie tai informavo netoli nurodytos vietos buvusius kolegas.

Pasak Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT), vienoje miestelio gatvėje pasieniečiai pastebėjo stovintį automobilį „Audi 80“. Prie jo pasieniečiai privažiavo tarnybiniu visureigiu „Mitsubishi Pajero“. Išlipę VSAT pareigūnai ėjo link įtarimų sukėlusio vairuotojo. Pamatęs pasieniečius šis užvedė variklį, įjungė atbulinę pavarą, pradėjo važiuoti ir atsitrenkė į VSAT visureigį. 

Įvykio metu žmonės nenukentėjo. Tarnybiniam VSAT visureigiui buvo įlenkti priekinis bamperis ir grotelės. Apgadintas ir „Audi 80“.

VSAT pareigūnai ėjo link įtarimų sukėlusio vairuotojo. Pamatęs pasieniečius šis užvedė variklį, įjungė atbulinę pavarą, pradėjo važiuoti ir atsitrenkė į VSAT visureigį. 

Iš šio automobilio pasieniečiai ištraukė akivaizdžiai neblaivų vairuotoją. Sulaikomas jis VSAT pareigūnus išplūdo necenzūriniais žodžiais. Grasindamas su pasieniečiais susidorosiąs vyras puolė muštis. Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnams teko panaudoti fizinę jėgą ir užlaužus smarkuoliui rankas surakinti jį antrankiais. Vėliau atvykę Šakių policijos pareigūnai šiam 41-erių Kudirkos Naumiesčio gyventojui nustatė 2,47 promilės girtumą.

Už teisėto VSAT pareigūno reikalavimo nevykdymą, jo garbės ir orumo įžeidimą Šakių rajono gyventojui pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną. Šią bylą nagrinės Šakių rajono apylinkės teismas. Pažeidėjui gresia bauda nuo 300 iki 500 litų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų.

Savo ruožtu už vairavimą apsvaigus nuo alkoholio ir sukeltą eismo įvykį Kudirkos Naumiesčio gyventoją baus ir policijos pareigūnai, kuriems buvo perduotas ir jis pats, ir „Audi 80“.

Žalą dėl tarnybinio „Mitsubishi Pajero“ apgadinimų turėtų padengti „Audi 80“ apdraudusi bendrovė, kuri vėliau nuostolius išieškotų iš avarijos kaltininko.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min