Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 2d. 10:12

Į Pravieniškes atsiųstas virdulys prižiūrėtojams sukėlė įtarimų: jo viduje – milteliai

Narkotikai virdulyje
Kalėjimų departamento nuotr. / Narkotikai virdulyje

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje bausmę atliekančiam nuteistajam atsiųstame virdulyje tarnybinis šuo aptiko, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Saugumo valdymo skyriaus pareigūnams tikrinant elektrinį virdulį, kuris buvo atsiųstas nuteistajam pašto siunta, pastebėta, kad minėto virdulio dugno korpusas galimai klijuotas, todėl jis buvo išardytas.

Išardę virdulio dugną pareigūnai pastebėjo viduje aplink virdulio šoną ratu einančią juodą apvalią guminę juostą, kuri vienoje vietoje buvo kirpta ir suklijuota. Įtarus, kad viduje gali būti narkotinės ar psichotropinės medžiagos, į pagalbą buvo pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi.

Akita išmokytais judesiais kinologui patvirtino, kad šioje virdulio dalyje gali būti slepiamos narkotinės ar psichotropinės medžiagos. Ir pareigūnų, ir jų pagalbininko įtarimai pasitvirtino – perkirpus minėtą juostą pabiro balta biri medžiaga.

Dėl įvykio Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus (Kauno rajonas) prokuroras.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min