Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į pražūtį – vogtu automobiliu?

Policija, greitoji pagalba
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Policija, greitoji pagalba
Šaltinis: „Lietuvos žinios“
0
A A

Kauno medikai neišgelbėjo ir antrojo kraupią avariją šeštadienį Raseinių rajone patyrusio jaunuolio. Iš automobilio "Seat Toledo" ištraukto leisgyvio dvidešimtmečio gyvybė užgeso pirmadienį.

Pirmadienį iš ryto Raseinių prieigose esantis kelio vingis ties Šlynos upeliu skendo gėlėse bei žvakučių jūroje. Besiruošiant per eismo įvykį iš karto žuvusio 19-mečio raseiniškio Egidijaus T. laidotuvėms, prieš vidurdienį iš Kauno medicinos universiteto klinikų (KMUK) atskriejo žinia, kad užgeso ir antrojo, avarijoje smarkiai nukentėjusio, metais vyresnio raseiniškio Tomo L. gyvybė. Medikams nepavyko išgelbėti sunkią galvos traumą patyrusio Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos studento gyvybės.

Lemtingas vingis

Sumaitotas kelio Ariogala-Raseiniai-Kryžkalnis atitvaras, sustabdęs automobilio skrydį kelių metrų šlaitu žemyn, byloja - automobilis skriejo milžinišku greičiu. Iš 2005 metų laidos prabangaus "Seat Toledo", priklausiusio žuvusiųjų draugės motinai, liko metalo laužo krūva. Jo variklis rastas už 20 metrų. "Nedažnai tenka matyti tokius vaizdus", - LŽ tvirtino tragedijos vietoje apsilankę pareigūnai.

Apie nelaimę policijai pranešta 4.20 val. Skambinęs asmuo panoro likti anonimas. Nuvykus į įvykio vietą, "Seat Toledo" rastas gulintis ant stogo. Vienas jo ekipažo narys, automobiliui virstant, buvo iškritęs laukan. Jis rastas už 50 metrų ir ištiktas komos išvežtas į KMUK. Antrasis, likęs automobilyje, buvo be gyvybės ženklų. Viena iš prielaidų - dėl didelio greičio vairuotojas neįveikė ne daugiau kaip 30 laipsnių kelio vingio.

Yra pagrindo įtarti, kad ir automobilio vairuotojas, ir keleivis buvo neblaivūs. Kas iš jų sėdėjo prie automobilio vairo, tikslinama.

Kaltina vagyste

Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko pakeliui į Viduklę (Raseinių r.), kur gyvena automobilio savininkės dukra. Kalbama, kad savaitgalį 19-metės tėvai buvo išvykę į savo sodybą prie ežero, o likusiu "laisvu plotu" netruko pasinaudoti draugai, kuriems paryčiais kažko skubiai prireikė Raseiniuose. Užsimenama, kad kompanija pritrūko alkoholio.

Tačiau merginos močiutė LŽ tai paneigė. Neva anūkė naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo šokiuose ir grįžo iš jų į namus taksi automobiliu.

"Mano automobilis buvo pavogtas!" - vakar LŽ patvirtino ir jo savininkė. Moteris po tokio pareiškimo skubiai baigė pokalbį.

Kad vaikinai nuosavo namo kieme stovėjusį "Seat Toledo" pasiėmė savavališkai, LŽ tvirtino ir vienas Tomo L. giminaičiu prisistatęs asmuo. Neva žinojo, kur laikomi jo rakteliai. Kada tai įvyko, neaišku. Po nelaimės mergina rasta mieganti namuose.

Teigiama, kad iš pradžių automobilyje buvo trys asmenys. Bet vienas vaikinas prieš nelaimę iš automobilio išlipo - nepatvirtintais duomenimis, prie savo namų.

Giminaičio šešėlis

Kaip LŽ sakė Tomo L. motinos draugės, tėvas nuvežė jį pas draugus savo automobiliu. Vasaros pradžioje iš 20-mečio buvo atimtas vairuotojo pažymėjimas, nes vairavo neblaivus.

Automobilio Tomui L. prireikė pasigedus brangaus mobiliojo ryšio telefono. Žuvusiojo giminaičio teigimu, paryčiais būtent ir susiruošta jo ieškoti.

Sūnaus mobiliojo ryšio telefoną tėvas rado pievoje, kurioje gulėjo iš automobilio iškritęs leisgyvis sūnus. Telefonas veikė - jis surastas pagal skambutį.

20-mečio giminės įsitikinę, kad "Seat Toledo" vairavo Egidijus T., dirbęs vienoje iš Raseinių degalinių. Miestelyje kalbama, kad jis mėgęs lakstyti dideliu greičiu. Neva todėl, kad vietos policijoje dirba jo giminaitis. Vienų šaltinių teigimu, - dėdė, kitų - pusbrolis. Neva šis giminaitis ir gaudo neblaivius bei viršyti greitį mėgstančius vairuotojus.

Raseinių rajono policijos viešosios tvarkos skyriaus viršininkas Giedrius Stonys patvirtino, kad vienas jo patrulis - vieno iš žuvusiųjų bendrapavardis.

„Lietuvos žinios“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min