Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į prekybos centrą RYO skubėjo gausios Panevėžio ugniagesių pajėgos

Ugniagesių pratybos
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Ugniagesių pratybos
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienio vakarą Panevėžio priešgaisrinė gelbėjimo valdyba surengė netikėtas pratybas. Buvo imituotas gaisras neseniai rekostruotame prekybos centre RYO.

Suveikus priešgaisrinei signalizacijai prie prekybos centro atskubėjo net penki ugniagesių automobiliai. Kad pratybos atrodytų tikroviškiau buvo pasirūpinta ir dūminiu užtaisu.

Apie šias pratybas žinojo vos keli asmenys, tad netikėtas iškvietimas tapo staigmena ne tik patiems ugniagesiams, bet ir RYO apsaugos darbuotojams.

VIDEO: Panevėžio ugniagesiai surengė pratybas prekybos centre „RYO“

Pratybų tikslas buvo pasitikrinti savitarpio veiksmus.

„Pratybų tikslas buvo pasitikrinti savitarpio veiksmus, pažiūrėti, kaip kartu veikia priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai ir apsaugos darbuotojai.

Stebėjome, kaip keičiamasi informacija. Juolab, kad objektas yra neseniai rekonstruotas, atsinaujino patalpų išdėstymas“, – sakė Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko pavaduotojas Arūnas Šniukšta.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Ugniagesių pratybos
Tomo Markelevičiaus nuotr./Ugniagesių pratybos

Antradienį prekybos centre RYO kaip tik vyko susipažinimas su naujomis patalpomis ir priešgaisriniai mokymai, tačiau niekas nesitikėjo, kad gaisro situacija bus modeliuojama jau tą patį vakarą.

„Stengėmės sukurti realią situaciją. Išskyrus vadovaujantį personalą, kuris organizavo šias pratybas, niekas daugiau nežinojo. Ketvirtadienį vakare vyks ir dar vienerios pratybos. Jos vyks RYO darbo metu. Plane numatyta žmonių ir personalo evakuacija. Taip pat tikrinsime tarnybų tarpusavio saveiką“, – tvirtino A.Šniukšta.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Ugniagesių pratybos
Tomo Markelevičiaus nuotr./Ugniagesių pratybos

Pratybos į prekybos centro aikštelę pritraukė ir minias smalsuolių. Aikštelę aplink įvykio vietą netrukus užpildė susidomėjusių panevėžiečių automobiliai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min