TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Į prostitucijos tinklą įsitraukė masažų klubai

Į prostitucijos tinklą buvo įsitraukusios erotines prekes ir masažus siūliusios parduotuvės. Viena jų veikė pačiame Klaipėdos centre.
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. / Į prostitucijos tinklą buvo įsitraukusios erotines prekes ir masažus siūliusios parduotuvės. Viena jų veikė pačiame Klaipėdos centre.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos pareigūnai baigė tyrimą dėl sąvadavimo ir prostitucijos „verslo“, klientus viliojusio viename uostamiesčio naktiniame striptizo klube ir prekybos centruose veikusiose erotinių prekių parduotuvėse.

Pareigūnai baigė didelės apimties ikiteisminį tyrimą dėl organizavimo, vadovavimo bei pelnymosi iš kitų asmenų prostitucijos. 

Įtarimai dėl organizavimo ir vadovavimo prostitucijai, taip pat dėl pelnymosi iš kitų asmenų prostitucijos bei dėl kitų nusikalstamų veikų, įteikti 10 asmenų, tarp jų – klubo ir parduotuvių direktoriui, direktoriaus pavaduotojai ir personalo vadybininkei, klubo ir parduotuvių administratoriams.

Be to, dar 4 baudžiamosios bylos dėl klubo ir parduotuvių kitų 6 darbuotojų (apsaugos darbuotojo, administratorių, pardavėjų-konsultančių) jau pasiekė teismą. Visi jie kaltinami pelnęsi iš kitų asmenų prostitucijos.

Įtariama, kad naktinio striptizo klubo ir erotinių prekių parduotuvių administracijos darbuotojai organizavo, vadovavo bei pelnėsi iš mažiausiai 20 prostitučių. Šios veiklos maskavimui prostitutės turėjo įsigyti individualios veiklos pažymas fizinės gerovės užtikrinimo veiklai vykdyti bei sudaryti patalpų subnuomos sutartis.

Taip pat įtariama, kad administracijos darbuotojai nuolat reikalavo reklamuoti erotinio masažo „iki laimingos pabaigos“ paslaugas, ieškojo naujų darbuotojų, kontroliavo „masažuotojų“ veiklą, rengė jų mokymus ir susirinkimus, skyrė pinigines baudas už nustatytų taisyklių pažeidimus ir t.t.

Vykdydamos administracijos nurodymus klubo ir parduotuvių administratorės ir pardavėjos-konsultantės reklamavo erotinį masažą, nurodydavo erotinio masažo kainas, tarpininkavo tarp klientų ir lytines paslaugas teikiančių merginų, paimdavo iš klientų pinigus, apskaičiuodavo ir išmokėdavo uždarbį prostitutėms.

Be to, įtariama, kad klubo „masažo“ ir persirengimo kambariuose buvo įrengti judesio davikliai su viduje įmontuotomis vaizdo kameromis, kuriomis buvo daromi slapti vaizdo įrašai. Šiuos padarytus vaizdo įrašus kaupė bei saugojo klubo direktorius ir jo pavaduotoja.

Šiuo metu Klaipėdos apskrities VPK ONTB ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Klaipėdos apygardos valdybos pareigūnai atlieka bendrą uždarosios akcinės bendrovės – naktinio striptizo klubo steigėjo finansinės veiklos tyrimą. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Prostitucija

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min