Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į upę Pagiriuose įskrieję jaunuoliai prisipažino, jog vartojo alkoholį

Avarija Pagiriuose
Aurimo Rimšelio nuotr. / Avarija Pagiriuose
Šaltinis: 15min
0
A A

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Pagiriuose į avariją pateko „Renault Laguna“. Dideliu greičiu važiavęs ir pavojingai manevravęs automibilis, kurį ėmė vytis policija, sulaužė kelio atitvarą, apsivertė ir įkrito į upę.

Sekmadienį, apie 1 val. 7 min.,  Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės 5-ojo būrio vyresnysis patrulis D. Žalneravičius, vyresnioji patrulė S. Jankauskaitė ir tyrėjas A. Zagorodnij gavę pranešimą apie triukšmą Vilniaus r., Vaidotų k., Šaltinio g., nuvyko į įvykio vietą ir pastebėjo priešpriešais, kaimo Statybininkų gatve dideliu greičiu skriejantį automobilį, vos nenuvažiavusį nuo kelio.

Pareigūnai ėmė vytis. Privažiavę Vokės tiltą, jie pamatė ant kelio besimėtančias automobilio nuolaužas, sulaužytą kelio atitvarą ir upėje apsivertusį automobilį.  Pro šalį važiavusi, įvykį  pamačiusi ir sustojusi vairuotoja paaiškino, kad automobilis tik ką įlėkė į upę. 

Patruliams pribėgus prie upės, automobilio vairuotojas jau buvo pasprukęs iš įvykio vietos, du 18-mečiai jaunuoliai išsilaisvinę iš automobilio stovėjo ant kranto, o 22-ejų mergina J.Ch., pakibusi žemyn galva, buvo likusi mašinoje.

Mergina buvo prisisegusi saugos diržu ir todėl negalėjo išlipti iš transporto priemonės, į kurią jau bėgo vanduo ir sėmė merginą.

Pasak Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus vyresniojo specialisto Dainiaus Drazdausko, patruliai sureagavo žaibiškai. Netrukus į įvykio vietą atvyko ir antras policijos ekipažas. Patruliai nupjovė saugos diržą ir ištraukė skęstančią merginą.

Automobilį iš upės ištraukė ugniagesiai gelbėtojai.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, nuo jaunuolių sklido stiprus alkoholio kvapas, jie prisipažino, kad visi (ir automobilio vairuotojas) vartojo alkoholinius gėrimus.

Įvykio tyrimas tęsiamas. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min