Kaip praneša Policijos departamentas, pirmadienį apie 21 val. Vilniuje, Gulbinėlių gatvėje, į V.L. (gim. 1961 m.) namą šeimininkui atidarius duris įsibrovė du kaukėti vyrai.
Įsibrovėliai pargriovė šeimininką ant žemės. Vienas užpuolikų jį laikė, o kitas pagrobė mobilųjį telefoną, palydovinės televizijos imtuvą, vandens siurblį, akumuliatoriaus kroviklį bei asmens dokumentus.
Materialinis nuostolis – 620 litų.
Dėl plėšimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.
