Tiesiogiai
2009-11-10 08:47

Į vilniečio namus įsibrovė kaukėti plėšikai

Vilniaus policija ieško nusikaltėlių, kurie įsibrovė į vilniečio namus ir juos apiplėšė.
Kaukė
Kaukė / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.
Temos: 1 Plėšimas

Kaip praneša Policijos departamentas, pirmadienį apie 21 val. Vilniuje, Gulbinėlių gatvėje, į V.L. (gim. 1961 m.) namą šeimininkui atidarius duris įsibrovė du kaukėti vyrai.

Įsibrovėliai pargriovė šeimininką ant žemės. Vienas užpuolikų jį laikė, o kitas pagrobė mobilųjį telefoną, palydovinės televizijos imtuvą, vandens siurblį, akumuliatoriaus kroviklį bei asmens dokumentus.

Materialinis nuostolis – 620 litų.

Dėl plėšimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą