Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į vyriškio norą kandžiotis ir sugebėjimą laužyti antrankius pareigūnai atsakė kovinių imtynių veiksmais

Antrankiai
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Teismo suimtas Vilniaus rajono gyventojas demonstravo jėgą, tačiau sulaukė ir atkirčio.

Kaip trečiadienį praneša Vilniaus apskrities VPK atstovai, vakar V. F., gimęs 1977 m., pasipriešino Vilniaus rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio pareigūnams ir sugadino antrankius.

Antradienį apie 15.20 val., pasibaigus teismo posėdžiui, kurio nutartimi trisdešimt ketverių vyrui, kaltinamam dėl viešosios tvarkos  pažeidimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. 1 d.), buvo skirtas suėmimas, suimtasis pradėjo spardytis, su diržo segtuku bandė atrakinti antrankius ir juos sugadino. Konvojaus pareigūnai suimtąjį įspėjo nutraukti neteisėtus veiksmus, tačiau į nurodymą laikytis režimo jis nereagavo – įžeidinėjo policijos pareigūnus, spardėsi, bandė įkąsti, taip reikšdamas nepasitenkinimą dėl paskirtos kardomosios priemonės.

Tik patruliams panaudojus kovinių imtynių veiksmus, V.F. nusiramino. Suimtasis buvo pristatytas į Vilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato areštinę.  

Už pasipriešinimą policijos pareigūnui ar policijos pareigūno teisėto nurodymo ar reikalavimo nevykdymą, taip pat jo garbės ir orumo įžeidimą (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 187 str. 1 d., 2 d.) V.F. teks atsakyti administracine tvarka.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min