Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieškodama nusikaltėlių policija tikisi ir tautiečių Airijoje pagalbos

Lietuvos policijos atašė Airijoje tinklalapis
Nuotrauka iš interneto / Lietuvos policijos atašė Airijoje tinklalapis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos policija ieškodama nuo teisėsaugos pasislėpusių nusikaltėlių tikisi ir tautiečių užsienyje pagalbos. Lietuvos policijos atašė Airijoje savo interneto tinklalapyje paskelbė sąrašą įtariamųjų, kurie gali slapstytis Airijoje.

Jau kurį laiką Lietuvos policijos atašė Airijoje tinklalapyje puikuojasi šešių ieškomų įtariamųjų nuotraukos. Policija turi duomenų, kad šie nuo teisėsaugos pasprukę asmenys gali slapstytis Airijos Respublikoje. Todėl tautiečių, žinančių, kur konkrečiai įtariamieji yra, prašoma apie tai pranešti pareigūnams.

Policijos žiniomis, Airijoje gali slapstytis Žilvinas Gudaitis (gim. 1971 m.). Jis įtariamas tyčiniu nužudymu. Lietuvos policijos sudarytame ieškomiausių nusikaltėlių sąraše Žilvinas Gudaitis įrašytas antras, iš karto po nesugaunamojo Romo Zamolskio.

Klaipėdos policijos duomenimis, 2001 m. birželį Ž.Gudaitis peiliu mirtinai subadė savo draugą. Iki nusikaltimo jis naudojosi kitam asmeniui išduotu vairuotojo pažymėjimu, į kurį buvo įklijavęs savo nuotrauką.

Jau septynerius su puse metų Ž.Gudaitis sėkmingai slapstosi nuo pareigūnų. Įtariama, kad pastaruoju metus jis gyveno Airijoje.

Airijoje, policijos duomenimis, slapstosi ir narkotikų prekyba įtariamas Julijus Domeika (gim. 1979 m.), dokumentų klastojimu įtariamas Sergejus Popovas (gim. 1974 m.), didelės vertės svetimo turto sunaikinimu ir vagystėmis įtariamas Alvydas Ruchanskis (gim. 1979 m.).

Pastarasis vyras, beje, tarp Airijoje ieškomų įtariamųjų išsiskiria savo specializacija. Dar 2001 m. pavasarį Telšių rajono policijos pareigūnai miške aptiko paslėptų elektros laidų. Kadangi buvo net neabejojame, kad laidus paslėpė metalo vagys, pareigūnai surengė pasalą.

Po parą trukusio laukimo prie paslėptų laidų atvažiavo nedidelis visureigis. Kai iš jo iššokę vyrai bandė laidus susikrauti į automobilį, visi buvo sulaikyti.

Per tyrimą paaiškėjo, kad sulaikyta gauja, kurios gretose buvo ir A.Ruchanskis, galėjo įvykdyti aštuonias elektros laidų vagystes. Gaujos nariams grėsė iki šešerių metų nelaisvės. Po kiek laiko A.Ruchanskis dingo iš pareigūnų akiračio.

Airijoje gali slapstytis ir Biržų policijos ieškomas Arūnas Čirvydas (gim. 1975 m.). Jis įtariamas didelės vertės turto vagyste.

Airijoje galinčių slapstytis įtariamųjų sąrašo gale įrašytas Airidas Morkys (gim. 1987 m.). Jis įtariamas sunkiu kūno sužalojimu ir plėšimu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min