2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Ieškoma dingusi senolė Milda Valionienė

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kaišiadorių rajono policijos komisariate (toliau – Kaišiadorių r. PK) atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl pil. Mildos Valionienės (gim. 1937 m.), gyv. Kaune, Ukmergės g., dingimo priežasties nustatymo.
Ieškoma dingusi senolė Milda Valionienė.
Ieškoma dingusi senolė Milda Valionienė. / Kauno apskrities VPK nuotr.

Ikiteisminio tyrimo metu gauta duomenų, kad M. Valionienė 2012-07-16 rytą išėjo iš sodo namelio, esančio Kaišiadorių r., Karčiupio k., Ežero g., sodų bendrijoje „Viltis“, į netoliese esantį mišką uogauti ir dingo be žinios.

Moters požymiai: ūgis apie 160 cm, vidutinio kūno sudėjimo, žilų trumpų plaukų.

Ypatingos žymės: ant nosies turi riebalinį gumbelį.             

Apranga: pilkos spalvos sportinės kelnės, guminiai auliniai batai. Turėjo pasiėmusi baltos spalvos plastikinį kibirą.

Policijos pareigūnai, padedami Viešojo saugumo tarnybos kariūnų, kinologų, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnių pilotų, išžvalgė vietovę, patikrino miškų masyvus, sodų bendrijų teritorijas, tvenkinius, taip pat buvo paskelbta informacija moters dingimo vietovės informacijos lentose, viešojo transporto stotelėse, tačiau iki šios dienos apie dingusiosios buvimo vietą duomenų negauta.

Asmenis, žinančius M. Valionienės buvimo vietą, ją mačiusius ar turinčius kitokios vertingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK tel. (8 346) 51 308, mob. 8 698 01 702 arba 112.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min