Sportas gyvai

Ieškomas du žmones Raseinių rajone nužudęs vyras

Pirmąją naujųjų metų dieną Girkalnio miestelyje (Raseinių r.) vieno iš daugiabučių namų bute, svetainės kambaryje, lovoje be gyvybės požymių buvo rastas 23 m. vietos gyventojo lavonas. Dėl šio nusikaltimo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.
Žmogžudystė prie vaikų darželio.
Policija. Asociatyvinė nuotrauka. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Raseinių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnų operatyviniais paieškos veiksmais buvo  nustatytas asmuo, įvykdęs šį nusikaltimą. Iškarto po nusikaltimo jis pasislėpė, todėl buvo paskelbta paieška.   

Aiškinantis įvykio aplinkybes buvo nustatyta, kad anksčiau minėto nusikaltimo padarymu įtariamas 20 m. vyriškis, neteistas, studijuojantis, gali būti nužudęs ir 23 m. vyrą Š.K. Pastarasis nuo 2011 m. lapkričio 17 d. buvo ieškomas Jurbarko rajono policijos komisariato kaip dingęs be žinios. Sausio 6 d. dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

Itin operatyviai sureagavus Raseinių rajono PK Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnams sausio 6 d. Kupsčių kaimo (Raseinių r.) ribose esančiame miške buvo rastas užkastas Š.K., gimusio Paalsio II kaime, lavonas. Dėl šio nusikaltimo padarymo buvo sulaikyti ir į areštinę  uždaryti dar  trys įtariamieji: 23 m. Ž.S., dirbantis, neteistas, 20 m. K.S., dirbantis, neteistas ir 21 m. E.U., neteistas, nedirbantis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius