Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 11d. 11:30

Ieškomas šiaulietis Evaldas Eitutis, kuris paleistas lygtinai pasislėpė nuo pareigūnų

Evaldas Eitutis
Šiaulių apskrities VPK nuotr. / Evaldas Eitutis

28-erių metų šiaulietis Evaldas Eitutis po penktojo teistumo iš laisvės atėmimo vietos praėjusių metų gegužę buvo paleistas lygtinai, su beveik pusantrų metų „uodega“, t.y. tiek laiko jis dar turėjo būti kontroliuojamas savo gyvenamojoje vietoje Pataisos inspekcijos pareigūnų, kurie turėjo stebėti, ar jis nuo 22 val. iki 6 val. būna namuose, ar ilgiau negu septynioms paroms be jų leidimo neišvyksta iš gyvenamosios vietos, ar nesilanko viešosiose vietose, kuriose prekiaujama alkoholiu.

Paskutinį kartą už dokumentų klastojimą teistas vyras tokių suvaržymų neatlaikė ir sistemingai pažeidinėjo teismo skirtus įpareigojimus. Jis tris kartus nustatytu laiku nerastas namuose, tris kartus buvo baustas už administracinius teisės pažeidimus: vienąkart iškoneveikė policijos pareigūnus, kitąkart jo namuose buvo rastas laikomas puslitris naminės degtinės, šių metų liepą jis girtas viešojoje vietoje trikdė visuomenės rimtį. Be to, jam rugpjūčio 9 d. buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo viename Šiaulių prekybos centre. Žuvininkų g. esančioje „Norfoje“ šis vyras, garsiai rėkaudamas, koneveikė aplinkinius, vienam jų sudavė į veidą, o vesdinamas iš patalpų sumušė apsaugos darbuotoją.

Visuomenės nustatytų normų ir taisyklių ignoravimas, įstatymų negerbimas ir jų pažeidinėjimas Pataisos inspekcijos pareigūnams buvo ženklas, kad vyras tiesiog prašosi atgal už grotų. Jie su tokiu teikimu kreipėsi į teismą ir šis patenkino neoficialiai, tačiau savo elgesiu įtikinamai išsakytą E.Eitučio norą grįžti į įkalinimo vietą.

E.Eitutis nuo pareigūnų pasislėpė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min