Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieškomas vyras, „pamiršęs“ sumokėti už prekes

Iš prekybos centro su įvairiomis prekėmis pabėgusį vyrą užfiksavo prekybos centre sumontuotos vaizdo kameros (nuotr.)
Kauno rajono policijos nuotr. / Iš prekybos centro su įvairiomis prekėmis pabėgusį vyrą užfiksavo prekybos centre sumontuotos vaizdo kameros.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno rajono Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai prašo padėti atpažinti ir rasti viename prekybos centre apsilankiusį, tačiau už prekes nesumokėjusį jauną vyrą.

Vagystę iki šiol nenustatytas vyras įvykdė birželio 7 dieną apie 19.04 val. Raudondvaryje, Instituto gatvėje 1 esančiame prekybos centre „Experss Market“.

Kauno rajono policijos nuotr./Vagis
Kauno rajono policijos nuotr./Už prekes nesumokėjęs jaunas vyras

Pareigūnų duomenimis, ramiai po parduotuvę vaikščiojęs ir į pirkinių krepšelį įvairias prekes susidėjęs vyras vėliau staiga išbėgo iš prekybos centro nesumokėjęs už pirkinius. Pardavėjoms ir apsaugos darbuotojui nepavyko jo pavyti.

Asmenys, atpažinę nuotraukose esantį vyrą ar galintys suteikti bet kokios informacijos, prašomi kreiptis į Kauno rajono policijos komisariatą adresu Putvinskio g. 14, Kaune, arba skambinti telefonais: (8-37) 30 39 51 (8-37) 32 15 43 budėtojui (visą parą) arba (8-37) 30 33 66, arba kreiptis į artimiausią policijos įstaigą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min