Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 23d. 10:33

Ignalinos pasieniečiai padėjo nuraminti triukšmadarius

Valstybės sienos apsaugos tarnyba
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Valstybės sienos apsaugos tarnyba

Tverečiaus užkardos pasieniečiai suskubo į pagalbą policininkams, Ignalinos rajono Didžiasalio miestelyje raminusiems viešąją rimtį trikdžiusią jaunuolių grupę.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad šeštadienį prieš vidurnaktį VSAT Ignalinos rinktinės Tverečiaus užkardos budėtojai gavo pranešimą iš Ignalinos policijos komisariato, jog Didžiasalio gyvenvietėje triukšmauja, manoma, neblaivūs jaunuoliai, kurie atsisako policijos pareigūnams pateikti dokumentus.

Į įvykio vietą nedelsiant buvo nusiųsti Tverečiaus užkardos patruliai. Paaiškėjo, kad viešąją rimtį garsiais šūkavimais trikdo šeši asmenys. Grupelė nereagavo į policijos pareigūnų reikalavimus pateikti dokumentus bei susirinkti išmėtytas šiukšles bei tuščias alaus skardines.

Atvykus pasieniečiams visi triukšmadariai kaip mat nurimo. Paaiškėjo, kad pasienio ruože privalomų dokumentų neturi tik du asmenys – vyras ir moteris. Juos pasieniečiai pristatė į Tverečiaus užkardą. Išsiaiškinta, kad abu sulaikytieji yra Didžiasalio gyventojai – 27 metų moteris ir 30 metų vyras.

Jiems VSAT pareigūnai surašė administracinio teisės pažeidimo protokolus už Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimą. Po apklausos pora paleista. Jiems įteikti šaukimai atvykti į užkardą administracinės bylos nagrinėjimui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min