Dabar populiaru
Publikuota: 2016 lapkričio 7d. 19:00

Igoris Achremovas Vilniaus teisme nubaustas už smulkią vagystę iš prekybos centro

Igoris Achremovas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Igoris Achremovas pavyzdingu elgesiu už grotų nusipelnė lygtinio paleidimo, tačiau laisvėje klaidų neišvengė.

Puspenktų metų laisvėje praleidęs lygtinai paleistas už žurnalisto Vito Lingio nužudymą teistas Igoris Achremovas suklupo lygioje vietoje ir vėl už tai nubaustas teisme. 

Vilniaus miesto apylinkės teisme išnagrinėtos administracinio teisės pažeidimo bylos duomenimis, vilnietis Igoris Achremovas rugpjūčio 8 d. iš prekybos centro „Iki“ sostinės Geležinio Vilko gatvėje bandė pavogti 300 ml talpos butelį degtinės ir užkandžių (sūrį, ančiuvius, ryžius, basturmą) – iš viso 12,62 euro vertės prekių.

Ilgapirštis savo sumanymo neįgyvendino, nes įkliuvo apsaugai.

Teisme I.Achremovas visiškai pripažino kaltę, tačiau savo poelgio logiškai paaiškinti negalėjo.

Teismo nutarimu jam paskirta 120 eurų bauda. Maksimali nuobauda, kuri šiuo atveju grėsė I.Achremovui, buvo 260 eurų bauda ir mėnesio areštas.

52 metų I.Achremovas nelaisvėje yra praleidęs 18 metų, 5 mėnesius ir 20 dienų.
Už žurnalisto Vito Lingio užsakomąjį nužudymą jam buvo likę kalėti šešeri metai, 6 mėnesiai ir 11 dienų, tačiau 2012-ųjų pavasarį teismas vyrą išleido lygtinai. Nuo to laiko I.Achremovas rimtų nemalonumų su teisėsauga neprisivirė – antraip būtų grąžintas už grotų.

Šiandienis Vilniaus miesto apylinkės teismo verdiktas smulkios vagystės byloje dar neįsiteisėjo, formaliai jį gali skųsti tiek nubaustasis, tiek pažeidimo protokolą jam surašiusi policija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min