Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 10d. 16:16

Įkaitų dramą Kaune sukėlęs kariškis pasiųstas už grotų

Areštinė
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Areštinė
Naktį iš penktadienio į šeštadienį Kaune, viename iš Palemono daugiabučių, seriją šūvių į buto duris paleidęs ir jauną moterį įkaite paėmęs kariškis artimiausius porą mėnesių praleis tardymo izoliatoriaus kameroje. Jam pareikšti įtarimai pasikėsinimu nužudyti.

Sekmadienį po pietų Kauno miesto apylinkės teismo teisėjas Gerutis Varanavičius patenkino prokurorų prašymą ir leido 33 metų vyr. seržantą Mindaugą Mickėną suimti porai mėnesių, rašo lrytas.lt. Teisme sulaikytasis pasakojo vėlų penktadienio vakarą išgėręs vos tris butelius šviesaus alaus ir nusprendęs išsiaiškinti santykius su buvusia mergina, kurią M.Mickėnas tvirtino labai mylintis.

Kaip jau skelbėme, naktį į šeštadienį smarkiai įkaušęs Rukloje dislokuoto J.Radvilos mokomojo pulko 2–ios mokomosios kuopos instruktorius M.Mickėnas užsuko į Stoties gatvėje esantį buvusios draugės butą, kuriame tuo metu, be šios merginos, buvo viena jos draugė bei dar du vaikinai.

Neįleistas į vidų, kariškis iš legaliai laikomo ginklo į buto duris paleido seriją šūvių. Supratęs, jog pro duris vidun nepateks, M.Mickėnas įlipo į pirmajame aukšte esantį balkoną, išdaužė jo langą ir taip pateko į butą. Tuo metu viduje buvo likusi tik vyriškio mylimosios draugė – visi kiti spėjo pabėgti.

Įkaušęs vyras, grasindamas ginklu, reikalavo nekviesti policijos, tačiau išsigandusi trijulė ją vis tik iškvietė. Nors policininkai, matydami, jog situacija yra labai rimta, į pagalbą pasikvietė ir Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnus, šių pagalbos neprireikė.

Vėliau į alkotesterį daugiau kaip 2,2 promilės „įpūtęs“ kariškis maždaug 1.40 val. minėtame bute užsnūdo, o tuo pasinaudojusi įkaite paimta mergina per balkoną iššoko į lauką. Tuo tarpu dramą sukėlusį vyrą policijos pareigūnai išvežė į areštinę.

Sulaikytas vyr. seržantas M.Mickėnas veikiausiai bus atleistas iš jo eitų pareigų kariuomenėje. Tai paaiškės ateinančią savaitę, kuomet kariuomenės vadovybė iš policijos gaus oficialią medžiagą, susijusią su kariškiui pareikštais įtarimais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Kas vyksta Kaune

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:11
16:07
02:16

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min