Dabar populiaru
Publikuota: 2017 kovo 17d. 13:29

Įkaitų dramą Krakių seniūnijoje išgyvenusi darbuotoja: „Kai prisimenu – apima siaubas“

Stresas
„Scanpix“ nuotr. / Asociatyvi iliustracija: stresas, emocijos

Dideliu virtuviniu peiliu ginkluotas visiškai girtas Krakių miestelio gyventojas Irenijus Laurynas įkaitėmis laikė vietos seniūnijos darbuotojas, grasino mirtimi. Seniūnijos darbuotojai pripažįsta – iki tragedijos buvo likęs tik vienas žingsnis, nes nuo besaikio girtavimo pamišęs vyras elgėsi neprognozuojamai.

„Kai pagalvojame, ką teko išgyventi ir kuo visa tai galėjo baigtis – apima siaubas“, – naujienų portalui rinkosaikste.lt sakė Krakių seniūnijos seniūno pavaduotoja Alina Bilevičienė.

Ji – viena trijų seniūnijoje dirbančių moterų, kurias praėjusį ketvirtadienį įkaitėmis buvo paėmęs ir įrėmęs peilį į gerklę mirtimi grasino dėl besaikio girtavimo pagarsėjęs vietos gyventojas Irenijus Laurynas (gim. 1977 m.).

Incidentas įvyko apie 15 val., kai seniūnijoje buvo likusios tik moterys. Pasak dramą išgyvenusių darbuotojų, prasta reputacija garsėjantis, niekur nedirbantis ir nuolatos girtaujantis I. Laurynas pradžioje nesukėlė rimtesnių įtarimų.

Atėjęs į seniūniją jis pareiškė norintis pasikalbėti apie neseniai įvykusį incidentą, kai prie parduotuvės jam kažkas įdūrė į ranką. Vyras piktinosi nesulaukiantis pagalbos, tikino, jog seniūnijos darbuotojų pareiga – jį apginti. Pirminiais duomenimis, vyras galėjo nukentėti nuo girtauti mėgstančių vietos gyventojų, kurie mėgsta būriuotis prie parduotuvių.

Jis nuolatos kartojo – nejaugi reikės ką nors padaryti, kad atvyktų policija, šokdavo prie moterų, įremdavo peilį į gerklę, grasindavo mirtimi.

„Nuo jo sklido alkoholio kvapas, tačiau žmogus nesvirduliavo, negriuvinėjo, neatrodo labai girtas“, – sakė Krakių seniūno pavaduotoja A.Bilevičienė.

Netrukus vyras išsitraukė su savimi atsineštą didelį virtuvinį peilį. Mojuodamas šiuo šaltuoju ginklu jis pareikalavo moterų iškviesti policijos pareigūnus. Jis nuolatos kartojo – nejaugi reikės ką nors padaryti, kad atvyktų policija, šokdavo prie moterų, įremdavo peilį į gerklę, grasindavo mirtimi.

Seniūnijos darbuotojoms pavyko vyrą nuraminti, tačiau tik trumpam.

„Jis elgėsi labai keistai, neprognozuojamai. Vos tik išgirdęs kokį nors žodį, akimirksniu pačiupęs peilį puldavo prie mūsų. Baisu pagalvoti, kuo visa tai galėjo pasibaigti. Kai apie tai susimąstau, apima šiurpas“, – baisius išgyvenimus prisiminė Krakių seniūno pavaduotoja A.Bilevičienė.

Laimė, įkaitėmis paimtos seniūnijos darbuotojos nenukentėjo. Peiliu besišvaisčiusio I.Lauryno reikalavimu iškviesti policijos pareigūnai jį sulaikė, atėmė šaltąjį ginklą ir surakinę išvežė į areštinę. Alkoholio matuokliu jam nustatytas sunkus – 2,83 promilės girtumas.

rinkosaikste.lt
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min