Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Įkliuvo 18 000 eurų Kaune iš „Swedbank“ klientės klastingai išviliojęs įtariamasis

Nustatytas, kaip įtariama, beveik 18 000 eurų iš senolės išviliojęs vaikinas.
1996 m gimęs įtariamasis
1996 m gimęs įtariamasis / Kauno apskrities VPK nuotr.

Šių metų rugsėjo 7 d. apie 11.30 val. į Partizanų g., Kaune gyvenančios senolės butą telefonu paskambinęs vyras, prisistatęs Vilniaus miesto prokuroru, nurodė, kad dėl banko darbuotojos vykdomo sukčiavimo senolei yra būtina išgryninti visus jos sąskaitose laikomus pinigus ir perduoti juos prokuratūros atsiųstam kurjeriui banknotų numerių nukopijavimui. 

Senolė patikėjo nepažįstamo vyro istorija ir sutiko išgryninti banko sąskaitose turimus pinigus. Netrukus pas moterį į namus atvyko vaikinas, kuris, prisistatęs prokuratūros kurjeriu, iš senolės išviliojo 70 eurų bei jos banko mokėjimo kortelę. 

Tą pačią dieną, apie 15.40 val., telefonu su senole bendravusio vyro nurodymu, senolė nuvyko į vieną iš banko skyrių ir išgrynino iš sąskaitos 17 855 eurus, kuriuos Kaune, Gravrogkų g. perdavė tam pačiam kurjeriu prisistačiusiam vaikinui. 

Kartu su pinigais šis vaikinas iš senolės išviliojo ir mobiliojo ryšio telefoną „Nokia“ (20 eurų vertės) bei pasišalino, teigdamas jog eina nukopijuoti jam paduotų eurų  kupiūrų. 

Tik nesulaukusi sugrįžtančio vaikino su jos pinigais, senolė suprato esanti apgauta. 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje (toliau – Kauno apskr. VPK KP NNTV) dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Ikiteisminio tyrimo metu pareigūnai nustatė vieną iš minėtu sukčiavimu įtariamų vaikinų, 1996 m. gimusį Lietuvos pilietį, kuriam pareikšti įtarimai dėl sukčiavimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 str. 2 d.

Kitas – su senole telefonu bendravęs vyras nustatinėjamas.  

Be to, pareigūnai turi duomenų, kad minėtas vaikinas galėjo pagrobti ir svetimo turto bei vykdyti atvirąsias vagystes. 

Jeigu nukentėjote nuo minėto asmens, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK KP NNTV II-ojo skyriaus pareigūnus tel. (8 37)  30 35 62, 30 36 96.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius