Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 17d. 10:12

Įkliuvo dėl neatsargumo sieną pažeidusi grybautoja

Grybas
Sauliaus Žiūros/BFL nuotr. / Grybas

Šalčininkų rajone VSAT pareigūnai buvo trumpam sulaikę iš sostinės atvykusią grybautoją, neapdairiai pažeidusią valstybės sieną.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad trečiadienį VSAT Varėnos rinktinės Tribonių užkardos pasieniečiai, naudodamiesi jų saugomame ruože veikiančia sienos kontrolės sistema UNISAS, ties Šalčininkų rajono Kaniūkų kaimu pastebėjo prie pat sienos su Baltarusija bevaikštinėjančią moterį.

Užfiksuota, kaip ji neleistinoje vietoje perėjo valstybės sieną į kaimyninės šalies teritoriją ir po maždaug dešimties minučių sugrįžo į Lietuvą.

Į įvykio vietą operatyviai nusiųsti užkardos patruliai moterį sulaikė miške. Paaiškėjo, kad ji rinko grybus. Lietuviškai kalbanti pažeidėja neturėjo pasienio ruože privalomo asmens dokumento, taip pat ir privalomo pasieniečių leidimo būti Valstybės sienos apsaugos zonoje.

VSAT pareigūnai nustatė, kad sulaikytoji yra 52 metų vilnietė.

Apie pažeidimą Tribonių užkardos pasieniečiai pranešė kolegoms Baltarusijoje.

Paaiškėjus, kad pažeidimas padarytas netyčia ir dėl neatsargumo, VSAT pareigūnai turės teisę nutraukti pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto sienos perėjimo ir moterį bausti administracine tvarka dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo.

Vilnietė po apklausos paleista.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
05:03
01:30

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min