Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 01 06, 16:44

Įkliuvo jaunuolis, Šalčininkų r. automobiliu „Audi“ partrenkęs ir palikęs numirti žmogų

Nustatytas asmuo, įtariamas sukėlęs eismo įvykį ir palikęs nukentėjusįjį be pagalbos.
Įtariamasis
Asociatyvinė iliustracija / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šalčininkų rajono policijos komisariato  policijos  pareigūnai operatyviai nustatė asmenį, galbūt padariusį eismo įvykį ir palikusį nukentėjusįjį bejėgiškos būklės. Nukentėjusysis mirė.

Sausio 3 dieną, Šalčininkų r. Skubėtų kaime, automobilyje „Audi 80“ buvo rastas D.J. (gim. 1985 m.) lavonas su kūno nubrozdinimais. Policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti, lavonas perduotas ekspertizei. Įtarta, kad vyriškis mirė ne sava mirtimi, Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai ėmėsi neatidėliotinų operatyvinių bei kitų veiksmų ir nustatė asmenį, kuris galbūt padarė eismo įvykį – patrenkė automobiliu D.J., jį sužalojo ir paliko mirti.

Sausio 6 dieną policijos pareigūnai sulaikė  ir uždarė į areštinę A.D. (gim. 1991 m.), įtariamą įvykdžius eismo įvykį dėl kurio žuvo žmogus.

Policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl eismo įvykio, dėl kurio žuvo žmogus (pagal LR Baudžiamojo kodekso 281 str. 5 d.). Be to, šiuo metu sprendžiamas nusikalstamos veikos dėl palikimo be pagalbos, kai gresia pavojus žmogaus gyvybei (pagal BK 144 str.)  inkriminavimo A.D.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokuroras.

Šios nusikalstamos veikos išaiškinimas dar kartą parodo, kad žmogus, siekdamas išvengti atsakomybės už padarytą nusikaltimą ir jį nuslėpdamas (šiuo atveju nesuteikdamas būtinos pagalbos, kuri galbūt būtų galėjusi išgelbėti kito žmogaus gyvybę) veikia ne tik nežmoniškai.

Tokie veiksmai bus vertinami kaip sunkinančios aplinkybės, kurios tikrai turės reikšmės sprendžiant baudžiamosios atsakomybės klausimą, pažymima Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovų pirmadienio pavakarę paviešintame pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min