Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 21d. 14:45

Įkliuvo Kaišiadorių rajone siautėjusi vagių gauja

Kaišiadorių rajone siautusių vagių grobis
Kauno apskrities VPK nuotr. / Kaišiadorių rajone siautusių vagių grobis

Balandžio ir gegužės mėnesiais Kaišiadorių rajone ir mieste padaugėjo užregistruotų vagysčių iš sodybų, sodo namelių, kitų negyvenamų patalpų, taip pat dviračių vagysčių.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos pareigūnai kruopščiai analizavo šių nusikaltimų braižą, patekimo į sodybas būdą, kitus užfiksuotus pėdsakus, apklausinėjo vietinius gyventojus bei kitais būdais rinko informaciją.

Aktyvaus ir kruopštaus pareigūnų darbo dėka, jau gegužės mėnesio pradžioje buvo nustatyti 4 šiomis vagystėmis įtariami asmenys, Kaišiadorių rajono gyventojai, gimę: 1990 m. (teistas 2 kartus, niekur nedirbantis), 1993 m. (neteistas, niekur nedirbantis), 1987 m. (teistas 10 kartų, taip pat neturintis legalaus pragyvenimo šaltinio) ir 1996 m. (neteistas, dirbantis).

Šie asmenys, veikdami grupėmis po 2, per pastaruosius pusantro mėnesio padarė mažiausiai 5 nusikaltimus:

prie Kaišiadorių ligoninės pagrobė dviratį;

Gudienos kaime, išlauždami langą, įsibrovė į negyvenamą namą, iš kur pagrobė televizorių, muzikinį centrą, audiomagnetofoną, įvairių indų ir molio dirbinių;

Dovainonių kaime, išėmę lango stiklą, iš sodo namelio pavogė įvairių buitinių daiktų, drabužių, maisto produktų;

Kaišiadorių mieste iš daugiabučio namo laiptinės pavogė dar vieną dviratį;

įsibrovę į Kaišiadorių miškų urėdijos stalių dirbtuves, pagrobė benzininį pjūklą, siaurapjūklį su įrankių dėže, elektrinį grąžtą, kampinį šlifuoklį ir daug kitų darbo įrankių.

Įtariamiesiems pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 ar 2 d. Vykdant įtariamųjų apklausas, parodymų patikrinimus vietoje ir atliekant kitus neatidėliotinus ikiteisminio tyrimo veiksmus, dalis pavogto turto buvo surasta. Rasta ir paimta: televizorius, muzikinis centras, audiomagnetofonas, žoliapjovė, įvairūs darbo įrankiai, indai, molio dirbiniai ir kt.

Ikiteisminis tyrimas tęsiamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min