Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įmonė neteko neteisėtai pardavinėtų alkoholinių gėrimų

Alkoholis
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Prekyba alkoholiu naktį draudžiama
Šaltinis: 15min
0
A A

Alytaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Alytaus AVMI) pagal pasitikėjimo telefonu gautą informaciją, kartu su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Alytaus apskrities skyriaus pareigūnais patikrino vieną Varėnos rajono savivaldybėje esančią maisto prekių parduotuvę, kurioje prekiauta alkoholiniais gėrimais po 22 val., o sumokėti pinigai už alkoholinius gėrimus buvo neapskaitomi. Pareigūnams nuvykus į minėtą parduotuvę 22.30 val., joje dar buvo pirkėjų.

Kaip informuoja Alytaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, patikrinimo metu nustatyta, kad parduotuvėje pagal Z ataskaitą kasos aparato stalčiuje turėjo būti 100 litų, o suskaičiavus pinigus rasta 2,5 karto daugiau.

Taip pat parduotuvės patalpoje esančiame stalčiuje rasta daugiau kaip 300 litų, neapskaitytų įmonės buhalterinėje apskaitoje. Pareigūnams paprašius pateikti alkoholinių gėrimų įsigijimo dokumentus, parduotuvės vadovė jų pateikti negalėjo, todėl beveik 70 „bambalių“ pagal daiktų paėmimo protokolą buvo paimta ir šiuo metu saugoma Alytaus AVMI.

Už nustatytus pažeidimus atsakingam asmeniui bus surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas – už akcizais apmokestinamų prekių realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką, kai neteisėtai realizuotų prekių vertė yra iki dviejų minimalių gyvenimo lygių (MGL) užtraukia baudą nuo 100 iki 300 litų su šių prekių konfiskavimu.

Mokesčių inspekcija primena, kad visa informacija, kaip teisingai apskaičiuoti, deklaruoti, sumokėti mokesčius bei pranešti apie mokestinius pažeidimus, teikiama paskambinus Mokesčių informacijos centro telefonu 1882.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min