Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Internetinė pažintis baigėsi nesėkme: vaikinas nuvyko pas merginą į Vilnių, tačiau šiai nepanorus jo įsileisti, jaunuoliui namo teko grįžti basomis

Kelias žiemą
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Kelias žiemą
Šaltinis: 15min
0
A A

Ukmergės rajono gyventojas nuvyko pas merginą, su kuria susipažino internetu, tačiau ši nepanoro jo įsileisti. Vaikinas namo nusprendė grįžti pėsčiomis, tačiau beeinant jam suplyšo batai ir į Ukmergės rajoną teko kulniuoti basomis.

Pirmieji jaunuolį, pėsčiomis ėjusį autostrada Vilnius–Panevėžys, pastebėjo Vilniaus miesto patruliai. Vaikinas buvo tik su kojinėmis, o vietoje batų ant kojų užsidėjęs maišelius. Išsiaiškinę, kad jaunuolis yra iš Ukmergės rajono ir keliauja namo, pareigūnai jį nuvežė į Širvintas.

Vilniaus apskrities VPK praneša, kad čia juos pasitiko Širvintų rajono policijos komisariato patruliai. Jie susiskambino su Ukmergės rajono policijos komisariatu ir apie 4 val. ryto ties Krikštėnais basą keleivį perdavė ukmergiškiams.

Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai išsiaiškino, kad aštuoniolikmetis keliautojas yra iš Vidiškių seniūnijos, Šlapių priemiesčio. Kadangi kilo įtarimas, kad vaikinas gali būti apšalęs galūnes, pirmiausiai jis buvo nugabentas į Ukmergės ligoninę. Medikai jaunuolį paguldė į ligoninę stebėjimui.

Vaikinas paaiškino, kad jis į Vilnių buvo nuvažiavęs pas draugę, su kuria susipažino internetu. Kai draugė nepanoro jo įsileisti į namus, jis nusprendė pėsčiomis sugrįžti į Ukmergę. Tad apie 19 val. patraukė namų link.

Beeinant suplyšo jo batai, todėl juos išmetė ir ant kojų užsidėjęs maišelius tęsė kelionę.

Apie tai, kad aštuoniolikmetis yra paguldytas į ligoninę, policijos pareigūnai pranešė jo mamai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min