TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš Airijos pailsėti grįžęs šiaulietis su dviem revolveriais siautėjo miesto klubuose

Revolveriai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Revolveriai
Šaltinis: 15min
0
A A

Iš Airijos į Lietuvą grįžęs pailsėti šiaulietis Donatas Sutkus prisivirė tiek košės, kad atsidūrė areštinėje, o šių metų vasarį stojo prieš teismą.

Kaip rašoma Šiaulių policijos pranešime, 28 metų vaikinas, su drauge gyvenęs ir dirbęs Airijoje, praėjusių metų rudenį grįžo į Lietuvą, anot jų pačių, pailsėti. Jų poilsis vyko ir lapkričio 21-osios naktį, kai su pažįstamais sutuoktiniais nutarė apsilankyti Šiaulių bare „Martini“.

Kompaniją pasitikę apsaugos darbuotojai D.Sutkui užtvėrė kelią į salę, nes šis buvo su paltu, ir paprašė jo nusirengti. Nusirengusiam vyrui, kuris čia atvyko apgirtęs, pasirodė, kad apsaugos darbuotojas į jį žiūri šypsodamasis. Tai D.Sutkų sunervino ir jis nutarė jį pamokyti – iš kelnių kišenių išsitraukė du revolverius ir nukreipė į apsaugininką.

Kuo viskas būtų pasibaigę, neaišku, tačiau situacijos gelbėti puolė kartu su Donatu atvykęs Tomas. Jis stumte išstūmė įsismarkavusį savo draugą lauk iš baro. D.Sutkus, verždamasis atgal į vidų, ginklo rankena dar bandė išdaužti durų stiklą, tačiau draugų buvo nutemptas į šalį. Kompanija sėdo į taksi ir išvažiavo.

Pavojaus mygtuko signalo iškviesti policijos pareigūnai triukšmadario bei jo kompanijos jau neberado ir pasuko į miestą jų ieškoti pagal apsaugininkų nurodytus požymius. Netrukus policijos budėtojas pranešė, kad miesto stebėjimo vaizdo kameros užfiksavo, jog vyrai, kurių požymiai atitinka nuodytuosius, pastebėti įeinantys į „Pegaso“ klubą.

Čia atvykę patruliai net nespėjo įeiti į vidų, kaip į jų glėbį įpuolė du vyrai, vejami apsaugos darbuotojų. Tai buvo jų ieškomas D.Sutkus su draugu. Pasirodo, „Pegase“ pasikartojo „Martinio“ bare vykusi scena su revolveriais. Kompanija nusirengė, tačiau į vidų įleista nebuvo, nes D. Sutkus čia buvo „užsirekomendavęs“ kaip konfliktiška asmenybė ir buvo nepageidaujamas.

Vyras nuėjo į rūbinę, pasiėmė abu ginklus, nukreipė į apsaugininkus ir pasiteiravo, ar dabar jį įleisią. Vienas po kito pasigirdo trys revolverio nuleistuko spragtelėjimai, mat D.Sutkus bandė iššauti. Saugodamas save ir aplinkui esančius žmones, vienas apsaugininkas aršiajam klientui papurškė ašarinių dujų. Šis nėrė iš patalpos lauk ir pataikė tiesiai į policijos pareigūnų glėbį. Sulaikomas jis priešinosi ir nepakluso policijos pareigūnų reikalavimams.

Nuvežtas į policijos komisariatą D. Sutkus nerimo: spjaudėsi, plūdosi necenzūriniais žodžiais, koneveikė pareigūnus ir medikus, kurie buvo iškviesti dėl neva blogos sulaikytojo savijautos. Jam buvo nustatytas 1,55 promilės girtumas.

Dėl viešosios tvarkos pažeidimų ir pasipriešinimo valstybės tarnautojams buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jo metu nustatyta, kad abu sulaikytojo ginklai yra dujiniai revolveriai ir priklauso kartu buvusiai draugei. Moteris juos nusipirko Šiauliuose savigynai, įsimetė į rankinę ir prisiminė tik eidama į barą, nes ginklai sunkiai svėrė rankinę.

Norėdamas draugę išvaduoti nuo tokių „svarmenų“ nešiojimo, D.Sutkus juos įsigrūdo į savo kišenes. 

Tokio šiauliečio poilsio kaina - 3 tūkst. 380 litų bauda, kurią teismas paskyrė, išnagrinėjęs jo baudžiamąją bylą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min