Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 27d. 13:16

Iš Alytaus pataisos namų ką tik paleistas vyras nešė narkotikų nuteistosioms Vilniuje

Bylos įkalčiai
KD nuotr. / Bylos įkalčiai
Išaiškinti narkotikų pernešėjai į pataisos namus, skelbia Kalėjimų departamentas (KD) prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos.

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai išaiškino ir sulaikė asmenis, įtariamus narkotinių medžiagų perdavimu į įkalinimo įstaigą.

Pagal gautą informaciją, Vilniaus mieste buvo sulaikytos Vilniaus pataisos namų atvirosios kolonijos sąlygomis bausmę atliekančios dvi nuteistosios, kurios buvo išleistos į konkrečią parduotuvę, tačiau nukrypo nuo joms nustatyto maršruto. Taip pat pareigūnai sulaikė vyrą, turėjusį su savimi galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų, kurias, kaip įtariama, ketino perduoti minėtoms nuteistosioms. Sulaikytas asmuo prieš vieną dieną buvo paleistas iš Alytaus pataisos namų, atlikęs ten laisvės atėmimo bausmę.

Dėl įvykio sostinėje Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdyba atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 1 dalį – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:01
25:57
07:19

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min