Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

​Iš Baltarusijos atėjusį gruziną susekė aštriadantis nelegalų siaubas Samo

Tarnybinis šuo Samo
VSAT archyvo nuotr. / Tarnybinis šuo Samo
Šaltinis: 15min
0
A A

Tarnybinis vokiečių aviganis Samo Vilniaus rajone susekė neteisėtai į Lietuvą iš Baltarusijos patekusį gruziną. Dėl savo sugebėjimų ir sėkmingo dalyvavimo įvairiuose sulaikymuose šis šuo yra pelnęs nelegalų siaubo pravardę.

Pirmadienį VSAT Vilniaus rinktinės Lavoriškių užkardos pareigūnai ties Vilniaus rajono Pukštėnų kaimu vaizdo stebėjimo įranga užfiksavo asmenį, iš Baltarusijos neteisėtai perėjusį valstybės sieną į Lietuvą. Pažeidėjas nuošalia ir miškinga vietove patraukė į šalies gilumą. Jo paieškai buvo pasiųstas pasieniečių ekipažas bei kinologas su tarnybiniu vokiečių aviganiu Samo.

Samo sąskaitoje – daugiau kaip dvi dešimtys sulaikytų tokių atėjūnų.

Pažeidėjo pėdsakais paleistas keturkojis paieškos grupę nuvedė link Vilniaus rajono Skynimų kaimo, kelio Lavoriškės–Buivydžiai link.  Čia Samo prisivijo į Lietuvos gilumą einantį įtariamą pažeidėją, kuris, išvydęs iš paskos atbėgantį vokiečių aviganį, nebandė nei bėgti, nei priešintis.  Paskui keturkojį atskubėję pasieniečiai vyrą sulaikė ir surakino antrankiais, pasakojama VSAT atstovų antradienį paviešintame pranešime.

Kuprinę su asmeniniais daiktais nešęsis sulaikytasis pasieniečiams pateikė 46 metų Gruzijos piliečiui išduotą pasą, kuriame nebuvo Šengeno vizos, suteikiančios teisę jos savininkui teisėtai atvykti ir būti bendrijos erdvėje. Dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo ikiteisminį tyrimą pradėję Vilniaus rinktinės pasieniečiai gruziną po apklausos uždarė į areštinę.

Šiemet VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 149 Gruzijos piliečius, neteisėtai bandžiusius patekti į Lietuvą.

Devynerių metų vokiečių aviganis Samo yra daugybę kartų susekęs į Lietuvą bandžiusius patekti gruzinus, čečėnus, vietnamiečius ir kitus nelegalus ar jų grupes. Samo sąskaitoje – daugiau kaip dvi dešimtys sulaikytų tokių atėjūnų. Todėl jis yra pelnęs nelegalų siaubo pravardę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min