Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš banko kiemo išvažiavęs moters nevaldomas automobilis ant šaligatvio trenkėsi į sieną

Įvykio vietoje
Vilkmerge.lt nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Per eismo nelaimę Ukmergėje nukentėjusi vairuotoja atsidūrė ligoninėje.

Ketvirtadienį Ukmergėje, Kauno gatvėje, išvažiavusi iš banko „Swedbank“ vidinio kiemo pagyvenusi moteris nesuvaldė automobilio „Ford Mondeo“.

Nevaldoma transporto priemonė užlėkė ant šaligatvio ir trenkėsi į akmeninę tvorelę, praneša Ukmergės krašto naujienų svetainė vilkmerge.lt.

Laimingo atsitiktinumo dėka ant judraus šaligatvio pėsčiųjų tuo metu nebuvo. Nuo sunkesnių sužalojimų moterį išgelbėjo išsiskleidusi automobilio oro pagalvė.

Atvykus gelbėtojams vairuotoja, medikų ir praeivių pastangomis, jau buvo išvaduota iš sumaitoto automobilio. Ugniagesiai užpylė vandeniu ir atvėsino pramuštą įkaitusį automobilio variklio radiatorių.

Moteris dėl patirtų sumušimų gydoma Ukmergės ligoninėje. Policija toliau aiškinasi įvykio aplinkybes.

Vilkmerge.lt atkreipia dėmesį, kad ketvirtadienį, mėnesio 13-ąją dieną, specialiosios tarnybos iš pat ryto lėkė iš vienos nelaimės vietos į kitą. Ugniagesiai gelbėtojai pastaruoju metu sulaukia trijų iškvietimų per savaitę. Tačiau vien šiandien iki popietės užfiksuoti jau trys iškvietimai.

Kauno gatvėje policijos pareigūnai užregistravo tris avarijas, dvi iš jų technines. Tuo tarpu praėjusiais metais šioje gatvėje užregistruota 10 eismo įvykių, iš jų 3 įskaitiniai.

Pirmasis pagalbos prašymas į kurį skubėjo visos specialiosios tarnybos užfiksuotas 8.53 val.

Moters, atėjusios pas savo šešiasdešimtmetę kaimynę, gyvenančią Maironio g. 25 name, niekas neįsileido. Tačiau moteris nusprendė atidžiau pasidairyti ir pro langą pamatė, jog jos kaimynė guli virtuvėje be gyvybės ženklų. Moteris apie nelaimę informavo specialiąsias tarnybas. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai išlaužė virtuvės langą ir atrakinę namo duris, nukentėjusiąją perdavė medikams. Moteris gydoma Ukmergės ligoninės reanimacijos skyriuje.

Pagal iš anksto sudarytą planą 10 val. buvo suplanuotos beveik viso rajono ugniagesių komandų kontrolinės taktinės pratybos UAB „Narbutas Furniture Company“ gamykloje. Tačiau tik paskelbus apie pratybų pradžią, į gamyklos teritoriją atskubėjo greitosios pagalbos automobilis. Paaiškėjo, jog dirbdamas su staklėmis pirštus susižeidė penkiasdešimt penkerių metų įmonės darbuotojas.

Jis po apžiūros Ukmergės ligoninėje išvežtas gydytis į Vilniaus Raudonojo kryžiaus ligoninę. Dėl nelaimingo atsitikimo darbe policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Įpusėjus pratyboms gelbėtojams pranešta apie autoįvykį. Tad ugniagesiai nutraukė pratybas ir išskubėjo į minėtos autoavarijos vietą.

VIDEO: Vilkmerge.lt: 13-ta mėnesio diena - specialiosios tarnybos vos spėjo suktis

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min