Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 12d. 10:19

Iš Biržų rajono gyventojos pavogti du automobiliai, dingo kitų daiktų, nuostolis viršija 63 tūkstančius litų

Apsnigti policijos automobiliai
Biržų policijos nuotr. / Biržų policijos automobiliai

Biržų policijos pareigūnai ieško nusikaltėlių, apvogusių vieną rajono gyventoją. Iš jos pavogti du automobiliai dingo kitų daiktų. Tiesa, vėliau automobilius nukentėjusiai pavyko atgauti.

Kaip informuoja Panevėžio apskrities VPK, Biržų r., Biržų kaimo gyventoja M.K. (gimusi 1954 m.) pareigūnams pranešė, kad grįžusi į namus pastebėjo, jog iš namo kiemo pavogtas 2004 metais pagamintas automobilis Jeep Cherokee.

Iš nerakinto ūkinio pastato pavogtas 2006 metais pagamintas automobilis Toyota Avensis

Įėjusi į namą, moteris rado atidarytus virtuvės ir svetainės langus. Iš namo pavogtas televizorius „LG“, dingo auksinė grandinėlė, auksiniai auskarai, 300 litų.

Nukentėjusioji teigia patyrusi 63 tūkst. 400 litų nuostolį.

Policija informuoja, kad jau šeštadienio vakarą abu pavogtus automobilius Biržų kaimo gyventoja atgavo. Apie 22 val. Biržų r., Lamokėlių kaime, policijos pareigūnai pamatė važiuojančius automobilius Toyota Avensis ir Jeep Cherokee.

Policininkai automobilius sustabdė, tačiau įtariamieji paspruko. Toyota vairuotojas išlipęs iš automobilio pabėgo, o Jeep Cherokee vairuotojas pasuko į lauko keliuką ir taip pat palikęs automobilį paspruko.

Įvykis tiriamas.

Temos: 1 „Toyota“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min